Niye çoğu kişi paranın her şeyi satın aldığını kabullenmek istemiyor?

Hep inkar ediyorlar, neden gerçekleri görmek istemiyorlar ? herşeyi satın alıyor emin olun buna

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• buna tanık olmadıkları için belki.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• çünkü satın alamıyor...ufak bir hastane ziyareti yap o zaman anlarsın satın alıp alamadığını..mesela vefayı satın alamıyor.felç olan insanlara hastanelerde bakıcı tutuyor çocukları ve ziyaretine bile gitmiyor oysaki bir sürü parası var neden bir yatakta geçiyor zamanını?

para sağlığı satın alamıyor,insanlarda hasta olmadan bunu anlayamıyor...

0|0
    0|0
    • Şu zamanda tedavi edilemenyen çok az sayıda hastalık var yeteri kadar parası yoktur

• Tamam kırılsın , yan gözle bakanlar gözleri çıksın inim inim inlesin inş ; )

• Peki, babam zengin, iki resturanti var turkiyede 3 tane evimiz var isvecede iki tane vilarlarimiz var. Peki niye benim guvenilicek bi tane bile arkadasim yok, bu durumda beni cok mutsuz ediyor hadi babam evlerini birisini satsin bana arkadas alsin, parayla dostluk edemezsiniz parayla insanlarin icten gelen sevgiyi alamazsin...

0|1
    0|0
    • Orası öyle sahte dostların olur gerçekten anlayamazsın içindekileri ama boşver arkadaşı ne yapıcan dostun olsun yeter senle herkes güler ama herkes ağlıyamaz

• herşey demeyelim de

fiyatı etiketinde yazan şeyleri satın alabilir.

0|0
    0|0
    • Paranın satın alamıyacağı şeyler vardır satın almak için daha fazla para harcamak

• Çok iyi biliyorum ve katılıyorum .Para herşeyi satı alıyor !

0|0
    0|0
  • nah alır !

0|1
    0|0
  • Ben kabullendim.

0|0
    0|0
  • işe duygusal acıdan baktıkları icin ama gercekten neyazık ki bu devirde para her seyi satın alıyor...

0|0
    0|0
  • Nereden alışveriş yapacaklarını bilmiyorlar muhtemelen.

0|0
    0|0
  • farklı fikirlere karşı mısın ? :/

0|0
    0|0
  • Paraya da gerek yok ki aslında başını sokacak bir ev,iki parça giysiden başka..

Aslında en paha biçilemez şeyler bedavadır;

sarılmak, gülmek, arkadaşlar, öpüşmek, aile, uyku, aşk, kahkaha atmak, güzel anılar..

0|0
    0|0
    • Ben bu saydıklarının hiçbirisini parasızken elde edemedim ,sorun kimde

• Aman aman düşünme böyler şeyler daha da ilerde gurur duyacaksın kendinle nerelere geldim diye..bak o kadar istediğin halde..allahın sevgili kuluymuşsun demek ki.

• Önceden düşünüyordum zaten, yüküm çok ağırdı daha çocuk yaşlarda .Düşündüğüm tek şey ölmekti şaka bi yana parasız ölürdüm o zaman ve üzülecek bi kişi çıkmazdı , kendi kendimi iyi güldürdüm ; ) .

• çünkü para beni satın alamaz

1|0
    0|0
    • aşkını sevgini satın alır sonrada seni

• Karşına öyle birisi çıkmamıştır , çıktığında fikirlerin değişir

• evet çıkmamış olabilir ama değişeceğini sanmam çünkü ben birşeyi taktınmı ondan vazgeçmem kimse döndüremez daha ve benim takıntım zengin koca değilde zengin ben ben zengin olacam zaten zengin olana zengin koca gelir :D kendi paramı istediğim gibi harcayacağım

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla millet neden kabullenmiyor bilmem ama bu zamanda paran varsa aşkın vardır yanında mutluluğunda vardır. Ee paran olur böle havuzdu evdi oteldi huzurun da olur. He dersiniz ki ya sağlık. Valla ben sigortası olmayanların sağlıklı olduğunu görmedim. Adamlar para sayesinde 70 yaşında halen genç. Paran varsa sağlık da var yani.

0|0
    0|0
    • Tabikide sağlık dediğin psikolojik bişey zaten eğer sen mutlu ve huzurluysan çoğu hastalığı yeniyorsun , eskiden devlet hastanesinde yatmış bi tanıdığım vardı ama 6 ay gibi bi sürede vefat etti niye çünkü parası yoktu tümür vardı beyninde , tedavi için özel bakım ve hastane gerekiyordu bunları görmüyorlar işte hemen sabancını oğlunu öne sürüyorlar , sabancı ailesine kesilmiş bi ceza bu allahın takdiridir , her zengin ailede böyle bi hastalıklı olan görülmüşmüdür .

• para yanlızca daha rahat daha sıkıntısız bi hayat yaşamanı sağlar bunun dışında hiçbirşey satın alamaz örnek istersin sağlık huzur sevgi saygı bunların hiçbirini alamazsın parayla.

0|0
    0|0
    • Huzur , sevgi ,saygıyı alırsın sağlığın bazı kısımlarını alamazsın , huzurdan kastın ne anlamadım parasız huzurlu mu oluyorsun

• Birçok şeyi deseydin tamamdı.Her şeyi satın alır demekle abartmışsın işi

0|0
    0|0
  • Günümüzde malesef birçok şeyi satın alıyor ama sanki satın alamadığı şeylerden birisi mutluluk parası olan herkes mutlu değil bunu biliyorm

0|0
    0|0
    • Mutluluğu en başta getirir , öyle insanlar dışarıya öyle gösterir kendini

• huzur inanç sonra sağlık bunları parayla alamazsın...

• Alırım , huzur ne anlam ifade ediyor senin için , benim için istediklerime ulaşmak zaten istediklerine ulaşamadığın sürece yaşamanın bi anlamı yoktur

• Herşey denemezde çoğu şey denebilir...basit örnek cem yılmazın avcı filmi:)

0|0
    0|0
  • Delidirler.

0|0
    0|0
  • Para her şeyi satın alsaydı Sabancı'nın çocuğunun sağlığını da satın alırdı.

0|0
    0|0
  • herşeyi alamaz yanlış.çoğu şeyi satın alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;