Msn hakkında çok ciddi bir problemim var..yardımcı olun lütfen

Hesabınız engellendi

Bunu neden görüyorsunuz?

Birisi hesabınızı kullanarak çok sayıda gereksiz ileti (veya Windows Live Kullanım Koşulları ihlaline neden olan başka öğeler) göndermiş olabilir.

Hesabınızı geri almanıza yardım edeceğiz.

Ne yapmanız gerekiyor?

Hesabın size ait olduğunu doğrulamak üzere birkaç adımı tamamlamanıza yardımcı olacağız, ardından da başka birisinin hesabınıza erişiyor olma olasılığına karşı parolanızı değiştirmenizi sağlayacağız. Bu işlem sadece birkaç dakikanızı alacak; sonrasında engellemeniz kaldırılacak ve çalışmaya devam edebileceksiniz.

Hesap ayarlarınızı sıfırladık

Müşteriler buraya genellikle, hesaplarına başka birileri erişebiliyor olduğunda ve bilgileri dışında bu hesapları istenmeyen posta göndermek üzere kullanıyor olduğunda gelirler. Sizi ve kişilerinizi korumak için, tüm Hotmail otomatik yanıtlarını veya sahip olabileceğiniz bağlantılı hesapları kaldırdık.

bu yazı çıktı karşıma..bunun nedeni hacklenme olabilir mi?

bu msn'i alırken güvenlik için ablamın msn'ini kullanmıştım.fakat o msn'i yıllar önce kapattı.kodu ona yollayamıyorum..nasıl yaparım,lütfen yardımcı olun.


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

 • o durum bende de var malesef

  düzeltmek için telefon numarası istiyor

  onun yerine başka bir hesap açmayı dene

  ben öyle yaptım

  0|0
  0|0
  • evet haklısın..msn'e sıklıkla girdiğimden diil ama üzüldüğüm tek şey bütün üyeliklerimin o hesaba kayıtlı olmasıydı..neyse saol

  • rica ederim sen de sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;