Tüm spor kulüplerinin taraftarlarına bu sorum.....

sizce beşiktaş bu yıl samet aybaba yönetiminde şampiyonluğa ulaşabilecekmi ?

0|0
419

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Koyu bir Galatasaraylı olarak tüm samimiyetimle söylüyorum dostum; Yıldırım Demirören şerefsizi Beşiktaş'ı öyle bir hale getirdi ki, toparlanması en az 5.6 yıl alır. Favori 5 takımın içinde olur Beşiktaş, ama şampiyon olacağını sanmıyorum. Toparlanması zaman alacak...

0|1
    0|0
  • neden olmasın beşiktaşımm<3

0|0
    0|0
  • olsun ya ne güzel olur beşiktaşımın şampiyonluğu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• link e ne oldu şimdi?Tükürdükleriniz yalamaya mı çalışıyosunuz?

0|0
    0|0
    • biraz iğrenç olacak ama para girdimi işin içine tükürük gider balgam girer devreye diyorum .

yani geç tükürdüğünü yalamayı samet aybaba ya şimdi balgamı bile yalatırsın . çünki beşiktaş a gelmiş. yani para , para , para ...

• ya bende ona kızıyorum .. bak mersin bank asyada oynarken son maç artık süper lige çıkacak takım ... birden kalabalık bir grup hakeme küfretmeye başladı ... hiç kimse hiç birşey anlamadı .

• Anlayamazsın.Çünkü orda ki kişiler ergen diye tabir edilen kişiler.onların başında ki aklı selim biri olması zordur.Bişey yaptıklarını sanırlar.Çocuk işte eğlenmeye gelmiş.Küfürle eğlendiğini sanıyor.

• ligin başlangıcnda alıcağı sonuçlar onun kaderni belrler !

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bir Anadolu takımı gibi oldu, üst sıralara oynar ama şampiyonluk çok zor.

0|0
    0|0
  • samet aybaba eğer galatasaray ve fenerbahçe'nin bu akıllıca transfer hamleleri arasından beşiktaş'ı ilk 2'ye atabilirse bile büyük başarı demektir, kendisiyle yola devam edilmelidir. ama çok zor.

0|0
    0|0
    • çok kötü dönemde geldi ... kulüp borç batağında ...

• beşiktaş'ın geçen sezon erkek basketbol takımı'nın aldığı başarılar dışında tutunacak dalı yok. futbolda ise kadrosu gerçekten yetersiz. çok büyük sabır gerekli, bu bile yetmeyebilir.

• doğru zaman lazım ...

• çooooook zor.. örnek; del bosqui. bir adam nekadar iyi aşçı olursa olsun, elinde ki sebzeler çürük çarık olduktan sonra yemeği beşpara etmez kardeşim. ispanyada sebzeler sağlam yaptığı yemek senelerdir 1 numara.

0|0
    0|0
  • soruyu okuyunca güldüm:)

1|0
    0|0
  • 3. lükde iyiydi bu kadroyla feda sezonunda başarı bence

0|0
    0|0
  • gönüllerin şampiyonu olur . ligde de ilk 6 ya girerler .

0|0
    0|0
  • Beşıktaş eskıden neydı şımdı ne oldu kendı fıkrımı soylemek gerekırse beşıktaş lıgı 3 sırada bıtırırse başarıdır

0|0
    0|0
  • Küme düşmezsek iyidir. Ben bundan korkar oldum. Ernst'i bile istemiyorum demiş adam. Biz sanki onu istiyoruz :s

0|0
    0|0
  • İmkansıza yakın

0|0
    0|0
  • Takımdan birşey beklemeyin olağan üstü bir başarı. Gerekirse 2-3 yıl avrupaya gitmeyelim. Ama bu kadro , iskelet kadro oluşturulsun. Borçlar var , onlar verilsin kafidir. Ondan sonra herşey yoluna girer.

0|0
    0|0
    • zaten genç takımla destekliyecekler kadroyu ... muhammet te bu sene as kadroda yer alacak.

• umarım. muhammed oynar .

• evet kadroya dahil edildi ... büyük bir ihtimal beşiktaş kadrosu yerlileşecek...

• samet aybaba beşiktaşın tercih edebilecek olduğu en iyi teknik direktörü bence başarılı olacağız.

0|0
    0|0
  • zor dostum zor umudum yok pek

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • samet aybaba'nın Beşiktaş'da başarılı olabileceğine inanmıyorum açıkçası...

0|0
    0|0
    • görmek lazım belki beşiktaşta patlama yapabilir.

• küçük takımların büyük antrenörü onlar büyük takımlarda yıldız futbolcularla kolay değil bu işler ama başarılı olmasını isterim bir FB taraftarı olarak yabancı hocalardan iyi diye düşünüyorum takımların başında yerli antrenörlerin olmasının...

• tabi ya çok doğru yerli malı yurdun malı ... ama başarı lazım

• Bjk den bu sene hiç kimse bir şey beklemesin.

0|0
    0|0
    • hayırlısı olsun diyorum ...

• İnşallah ..

0|0
    0|0
  • Belli olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;