Aşk acısını unutmak için neler yapmak gerekir? siz neler yapıyorsunuz?

Hangi kitap okunur,hangi müzik dinlenir,hangi film iyi gider(komedi), nerelere,nasıl yerlere gidilir? bu kötü,zararlı günleri en az zararla atlatmanın yolu nedir,başınıza geldiğinde ne yaparsınız arkadaşlar?

Güncellemeler:
örnegın gecen gun can dündarın aşka veda kıtabını alacaktım ama alamadım korkumdan.daha eglencelı seyler yapmaya calısıyorum,duygusal muzıkler dınlemıyorum vs.

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Pucca okuu

1|0
    0|0
    • aynen puccayı okudumm sımdı erkek dedikodusunu okuyorumm

• Bence de o kitaplardan oku moralim bozukken beni çok eğlendiriyor.Keyif veriyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşk acısını unutmak kolay değil.Sana tavsiyem arkadaşlarınla vakit geçir,yaşadıklarınızı düşünme,

duygusal müzik dinleme yabancı hareketli şarkılar dinle bunları yaparsan zamanla unuttuğunu acının hafiflediğini görüceksin.

1|0
    0|0
  • bikere o acıyı seve seve değilse de diğer türlü çekeceksin..bundan kurtuluş yok!ha dersin ki ben kendimi yemeğe vercem,resime sanata vercem,müziğe,geziye..ilk gördüğüm yaratığa...o senin tercihin zevkler ve renkler(bu neyin rengi anlamadım hiç..)tartışılmaz...

0|0
    0|0
  • Ölümü hatırla aşk acısını unutursun. Çünkü ölüm olmakla beraber acısı ya da huzuru geçmeyen bir şeydir.

0|0
    0|0
    • bazen ölmek bıle ıstıyorum o nasıl olacak.. hastalık dusunmek gerek yada sanırım allah korusun.

• Bılıyorum anladım demek ıstedıgını.tesekkur ederımm..

• Rica ederim

• Unutma benim gibi yap sanal takıl sanal yaşa hiç değilse herkesin amacı belli niyetler belli o kadarda koymuyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepsi anlık fayda eder. :)

0|0
    0|0
  • Başka şeyler düşün. Onun anılarından uzaklaş.

0|0
    0|0
    • uzaklastım zaten herseyını cope attım ama aklımdanda atabılsem keske. zamanla gececek bılıyorum..

• zamanda işe yaramıyor bazen..

• yarıyor..8aydır unutmustum onu canım yanmıyordu en azından ama tekrar geldi tekrar bıraktı sımdı yıne... bırdaha da ıstemem onu zaten,1-2 ay gecse hemencecık keske..

• Aşka vedayı al :)))

0|0
    0|0
    • korkuyorumm alamam bır kac ay sonra:)

• evet bakındım bende zaten:) hatırlatmaz dımı bana ask acımı,özlem falan duymam dımı bak:)

• Yok yok duymazsın

• Onu hatırlatan şeylerden uzak dur :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla takılırım, komedi dükkanını izlerim, kitap okumam( sayfa bittiğinde diğer sayfaya geçene kadar yine onu düşünürsün çünkü)

0|0
    0|0
  • uyu.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;