Paranın ucunu gösterdiğinizde neden bütün kadınlar yelkenleri suya indirir?

Aslında sodamı içerken bir anda geldi aklıma bu soru. çünkü soda gazlıdır, kadınlar da öyle. gazlarını sürekli pış pış yaparak almak gerekir aksi takdirde elinizde patlarlar. e gaz deyince benim aklıma doğal gaz gelir. doğal gaz da çok pahalı olduğu için derhal üstün zekamı kullanarak yeni bir soruya erişmiş oldum.

neden bütün hatunlar para delisidirler? neden en düzgünleri bile paranın ucunu azıcık gösterince kendilerinden geçerler peki?

neden nene hatun neden böyle senin torunların? sen ki kurtuluş savaşının mübarek anasısın, yeni nesil böyle mi olacaktı?

peki sen ne dersin bu işe yandım çavuş? azıcık indirim yap gözünü seveyim çok pahalı köftelerin ya...

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• birazda şu düşünceleri değiştirip sırf insan olduğumuz için bunu yapıolar ondan yaklaşıolar deseniz ya şu genellemedn vazgeçin artık ya siz neyin kafasını yaşıosnz ya uçmayın bukadr nedmk ya ben sevgilimle çıkmaya başladığımda ne iş yaptığını bile bilmiodum ya böle şey mi olur ben ne okuduğunu ne mezunu olduğunu bilmiodum ben onu öyle seviorum nedmk ya bu genellemeyi yapmayın artık biri der erkeğin ayağına bakıo biri der iç güzellik dio yakışıklılık arıo hepinz ölesnz vazgeçin artık şundan ya herkes mi aynı ya bütün millet aynı mı ya ya eskicide olsa parasıda olmasa dünyanın en çirkin adamıda olsa onu severim ya bu mudur ya paraymış peh

0|0
    0|0
    • çok utandım kendimden, herkesten özür diliyorum. ne olur affedin beni.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• parayı gösterdiğinde bırak yelkeni donunu indiren erkekler var buna ne dersin?

0|1
    0|0
  • haklısın.

size böyle davranınca cok mutlu oluyonuz de mi?

0|1
    0|0
  • ucunu göstermekle bi b*k olmaz yedirmen lazım.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş ipe sapa gelir bişeyler söylüyosun hadi bakalım , olcak gibi glory.

0|0
    0|0
  • halbuse bir korsan olaydin kurus ödemeden zapdederdin o yelkenliyi. peh.

0|0
    0|0
  • kendinden geçerden kastın ne

0|0
    0|0
    • gizli kullanıcılara, paravan arkasına saklananlara cesur olmayanlara cevap vermiyorum tatlım.

• utandım...

• ar damarı çatlayanlar utanamaz bebişim üzgünüm :D

• neden erkekler hep genelleme yapar. kurunun yanında yaş da araya karışır. para bazıları için amaç bazıları için araçtır. ben parayı ay sonu maaş hesabımdan beklerim Allah a şükür ömrümde bir erkekle oturduğum masadan kalkarken hesabımı dahi ödetme derdine düşmedim bana ne kimin ne kadar parası var en fazla evleneceğim erkek beni kimselere muhtaç etmeyecek şekilde çalışıp kazanırmı kişiliğine bakarım oda aylak tembel olmasın yeter kazancı azda olsa yetinmeyi bilirim. genelleme yapmayan cümleler kursanız keşke. kızların büyük çoğunluğu ne yazıkki bu türde gün geçtikçe kirleniyo insan zihniyeti her konuda bu paralı erkek avcılığıda bunlardan biri ne yazıkki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum daha anlamlı yazardın sen kendince zekice olduğunu zannediyorsun ama ne alaka nene hatundan kurtuluş savaşından ya da mecaz veriyorsun bir yandan mecaz olmuş mübalağa :)

ya da şunu deneyelim neden bayanlar zengin erkek olunca gider 80 yaşındaki adamı alırlar bayan 20 yaşında olsun fark etmiyor erkekler de öyle bir şey yok acaba sarımsak ağız kokan bayanlar için daha ideal mi :) ama bu bayanlar büyük erkekleri neden alırlar yaşı büyük olanları parası tabi olana çünkü onların içinde çok akılsız var :)

0|0
    0|0
  • görkemli çelik :) (glorysteel) elma dersem çık armut desem çıkma

0|0
    0|0
  • değil mi ya! keşke sadece simt ısmarlayarak megan fox olayını çözebilseydik.yada şu lidyalılar parayı hiç bulmasalardı da takas işi ile hatun olaylarına bir açıklık getirseydik."şu horozu al,iki posta ver" gibi filan pehh.

0|0
    0|0
  • Erkek nasıl ferrari porcshe vs görünce indiriyorsa, onlar da para için indirir. Şaşırmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Normaldir. Çok zengin olmayan herkız için geçerlidir.

0|0
    0|0
  • hepsi değil genellemeye girer.ona bakarsan dönmelerde kadın gibi ama değil.paraya herşey değildir ama çok şeydir.normal yaşayamaya razı olan kızla bir ömür mutlu olabilirim.ama beni taşıyabilirmisin yükselenin ne kriterlerim var diyenler uzak dursun.

0|0
    0|0
  • Çünkü para ; Mutluluğu , huzuru ,sevgiyi satın alır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;