Kadro zengini Galatasaray için düşünceleriniz neler?

Burak, Amrabat ve Hamit transferlerinden sonra Galatasaray nereye kadar ilerleyebilir? Hem ligde hem de avrupada ne yapar?

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• melo da gelrse çok güzel şeyler olurr

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapamaz ...

0|0
    1|3
  • neden bu kadar kadromuz hakkında yorum yapılıyor anlamıyorum doğrusu..elbet ki lig başladıktan sonra oyunumuzla ve başarımızla bu cevabı herkes alacak..meyve veren ağaç taşlanırmış ne kadar doğru ...geçmişte ki güzel başarılara imza atarız inşallah..

0|0
    0|0
  • Galatasaray arzulanması gereken, sexy bir klüptür gençlik.

0|0
    0|0
  • Parayı seçse, başka takıma giderdi derim.. heheh

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• galatasarayın ne transferlerini gördük biz son 10 yıldır. gelen giden oyuncuları say desek, çoğu yarısından fazlasını unutur. Tamam burak son iki üç yıldır iyi... ama sistem oyuncusu... Beşiktaşta ve Fener de hatta benim memleketim manisasporda da oynadı. İki büyüğe pek faydası olmadı. arkasında alanzinho colman gibi oyuncular yoktu.

amrabat güzel bi oyuncu. sağ acık sol acık forvet gerisi, ve forvet oynayabiliyor. tekniği de iyi. ama galatasarayın sistemini incelemek lazım...

hamit tutabilir... selçuk inanla iyi iş cıkarır.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçe taraftarı olarak takdire şayan buluyorum. Transferleriniz beni çok şaşırttı. Bu sezon da şampiyonluğu kaptırmayacağınızı düşünüyorum ama yine bir çekişme olacak Fenerbahçeyle. Avrupa için biraz takımın oturması lazım. 2-3 sene içinde kadro bozulmazsa Avrupada da iyi işler çıkartır bu kadro.

0|0
    0|0
  • bu sene galatasaray gecen senekinden daha iyi olacaktir ama sampiyonu fenerbahcenin performansi belirleyecektir yasanan olumsuzluklara ragmen bize sadece yarim puanla kupayi kaptiran fener bu sene cok zorlayacak bence

0|0
    0|0
  • Ligi sallamıyorum bıle bu kadroyla fatıh terımın cıkaracagı en iyi 11 sampıyonlar lıgınde basarılı olucak sabırsızlıkla beklıyorum... : ) karsımızda kımse duramazz GALATASARAYYY ;)))

0|1
    0|0
  • bu adamları aldı diye 20 puan farkla şampiyon olacak değil elbette zor bir sezon olacak .

0|0
    0|0
    • zormu yarışta iki takım var şuan gs-fb diğerleri tamamı bu sene orta sıra takımı olur. İki kişinin yarıştığı yarışta pek zor olmasa gerek elbet biri fire verecek.

• Bence Serdar Azız, Felıpe Melo Ve Fernando Llorente alınsın ve transfer noktalansın ozaman ıyı şeyler olabılır

0|0
    0|0
  • cimbomun şampiyonlar liginde olması beni heycanlandırıyo.. Arenaya çıkarma yapıcaz bakalım

0|1
    0|0
  • Bir yere varamaz...

0|0
    0|2
  • gs lıyım ama endıselerım cok

0|0
    0|0
  • Bi cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • cimbommmm