Squat yapan var mi?

İlk yapisim az once squat yaptim 1dk arayla uygulamasi var cok yoruldum cidden 1 dk bile insani nefes nefese birakiyo cidden faydasi oluyo mu yapan var mı

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Faydası olur ama ne ıcın yapıyosun kalcanı dıklestırıp sıkılastırmak ıcın mı bacak ıcın mı?

1|0
    0|0
    • Kalcamin diklesmesi icin ihtiyacim pek de yok ama olsun

• Tabi yazdim bir kenara☺

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Hemen sonuç beklemek motivasyonunu da etkiler bak bu siteyi incele.

https://squatgirl.com/language/tr/

1|1
    0|0
  • Tabii ki faydası oluyor. Quadriseps denilen üst ön bacak adalelerinin gelişimine yönelik bir egzersizdir , fakat popoyu da büyütür , ve selülitler için de bire bir dir. Kolay gelsin & sıhhatler olsun :)

1|0
    0|0
  • squat'la ilk olarak hocam tarafından cezalandırılınca tanıştım acayip küfür ediyordum. ama vücüdundaki her hücreyi harekete geçirir diyebilirim

1|0
    0|0
  • Squat ayaktaki bütün kas grublarını çalıştıran bir hareket ve oldukca etkili yorucu. Tabi bunu ben ağırlıkla yapıyorum. Koşmuş kadar nefes nefese kalıyorum. Yağ yakımına da etkisi vardır. Sonuçta kalbin hızlı atmasını ve efor sarfedip terlemeni sağlıyor.

0|0
    0|0
    • Boyum 169 kilom 48 ama gorenler beni spora ihtiyacin yok diyolar ama sıkılasmak icin ilerde nolcagimiz belli degil ☺

• Protein lazim haklisin da zor yani cok yemem ama bir sekilde zorlucaz sinirlari😄☺

• iyi hadi bakaluım :)

• yürüyebilcen mi bakalım :)

0|0
    0|0
  • Squat ne l*n

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 80 kere yapıyorum günde :) alıştım artık ilk başta bacak kasları ağrıyordu ama sonradan alıştı bacaklarım ve popo ve basenlere çok güzel bir şekil veriyor

1|0
    0|0
    • 80 mi iyimis bisey olcak diye korkuyorum bacaklar agrir gibi oldu 😄

• kaç defa yaptın

• Uygulamadan yaptim normalde 5 set ama 2 set yaptim 2 dk 120 yapmis oluyorum arada aksadi tabi nefes nefese derken

• ben ılk yaptıgımda 5 set yaptım dızlerım tıtremeye baslamıstı:)

0|0
    0|0
  • Ağır sporların en guzeli keşke imkanım olsa ben de yapsam :(

1|0
    0|0
    • Yap canim imkanla alakasi yok gercekten bir bak squat nasil olduguna

Yükleniyor...