Bir erkeğin veya kadının en çok hangi özelliğine veya güzelliğine aşık olursunuz?

Aşık olmak denince,olay nerden başlar?Sizin için aşkın anlamı o kişide bulduğunuz fiziki mi yoksa ruhsal özellik midir?

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• o an salgıladığın endorfine bağlıdır büyük ihtimalle.yediğin bir yiyicekten veya aldığın bir kokudan dolayı vucüdünda endorfin salgılanmasında artış olmuş ise o an aşk başlayabilir. bu otobüste birilerine aşık olma muhabbetide burdan gelir insanın ter bezleri endorfin salgılar bu bakteriyle birleşmiş pis koku değil tabiki de normal ter kokusunda endorfin vardır otobüste insanlar çok terlediği için havadaki endorfinden dolayı insanlar otobüste aşık olmuş gibi hissederler..

2|0
    0|2
    • Oha hayran kaldım.Niye gizli olarak yazıyosun ki? Tanımak istiyorum valla seni muhteşemsin :D

• metrobuste ask baskadir diosun yanii :)

• acı ve baharatlı yiyiceklerdede endorfin olduğunda ye acıyı baharatı istediğin yerde takıl panpa kafan rahat olur..:D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha çok ruhsal özellik diyelim..Nice görgü yoksulu güzel kızlar gördüm nezaketten, incelikten,insanlıktan bihaber

4|2
    0|0
  • Hanım efendi olması.

Dinini bilmesi.

Fikirleri olgunlaşmış olması.

1|1
    0|0
  • gözleri , gülüşü ve de ımmmmm saçları bence bunlar cok cekıcı ve oyle olan kızlar da bana gore cok sexı vavv hayalı bıle guzel ya :D

0|0
    0|0
  • Başkası olmasın kendisi olsun yeterli :)

0|0
    0|0
  • Ben gözlerde ki derin manaya bakarım eğer bu özellik mevcut ise benim için güzellik,boy,pos,kaş,göz önemli değildir.Yani bana göre mana maddeden daha değerli ve elzemdir.

0|0
    0|0
  • karsi tarafi dusunmesi odun olmamsi romantik olmasi :)

0|0
    0|0
  • Güler yüzlülüğü,olgunluğu diye sıralanır.Görünüşünü en son dikkate alırım neden se

0|0
    0|0
  • EDEP

1|0
    0|0
  • Ruhuna .

1|0
    0|0
  • hiçbir özelliğine

0|0
    0|0
    • Nickden otomatik alıyoruz cevabı.Saygılar :)

• aydınlattığın için teşekkürkrler: D

• Ben teşekkür ederim :D

• namusu

0|0
    0|0
  • tatlı olacak kız dediğin.

0|0
    0|0
  • Fizik yada güzel(sadece güzel olması yetmez,güzel gülümsemesi) olması lazım bunlardan en az biri mükemmel sevideyede ise aşık oluyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben sevdim mi ne kalbimle severim ne de aklımla olur ya kalp durur akıl unutur ben sevdim mi ruhumla severim çünkü o ne durur ne de unutur

0|1
    0|0
  • Gözleri bakislar, dini bagli olmasi, efendi agr basli olmasi...

0|0
    0|0
  • zeka.

0|1
    0|0
  • aşkla bakan gözlerine aşık oldum

0|0
    0|0
  • kadının gülüşüne aşık olunur.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;