Bir Gün filmindeki özel günün anlamı neydi?

Arkadaşlar filmin açıklamasında sonunda tanıştıkları günün önemini anlayacaklar falan yazıyor 15 temmuz mu ne onlar açısından önemi neydi tanıştıkları günün onu anlamadım ben izledim gene anlamadım..

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• Her yıl o tarihte ne olursa olsun görüşüyorlardı önem bu :)

0|0
    0|0
    • he sağol tamam ona dikkat etmedim yani öyle bir mesaj oldugunu dusunmedım ama o olunce aynı gun kızıyla oraya gidiyordu?

• evet doğru ama kızını emma yerıne mi koydu orda ve kızı da sonra herelde aşık oldugu adamla ole ole devam eder bence :D

• oo yazdın senaryoyu işte :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kıtabını oku daha dün bitirdim kıtabını ama son 20 sayfasını acelecı bırı oldugum ıcın okumadım dırek fılmının son partını acıp ızledım :) ama cok etkıleyıcı bır fılm kıtap boyunca dextera sinir olmak ıle gecırdım :)

0|0
    0|0
    • emin kıymetini bilemedi :)

• aynen yaa ama kazanan yine o oldu aldatılmayı coktaann hakettı kızın genclık yılları gıttı 39 yasından sonra anne olmak ıstedı ahh ahh keske dexter yerıne dıger adam ıle evlenseydı dexter haketmıyor hep kendını dusundu son anda bıle em bır ılıskım var dedıgınde bıle yalnız kalan yasamında nasıl ayakta kalmayı dusundu em ı degıl son tutunacak dal onu gordu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;