Sizce Galatasaray bu hafta Sivas'ı yenebilir mi?

Sizce Galatasaray bu hafta Sivas'ı yenebilir mi

0|0
1566

En İyi Erkek Görüşü

• hayırlısı be biz Galatasaray yeniyor diye Galatasaray'lı olmadık ki :)

1|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• Takım kötü diye selçuk inan gibi bir kaptana sahip çıkacakları yerde yuhaladılar e sezon gol kralı olmuş bir futbolcuyu futbola küstürduler, sabri reyize sahip çıkamadık, arda turanı âdeta gitmesi için elimizden geleni yaptık. Evet bende ölümune galatasaraylıyım ama bu tabloyu görünce utanıyorum böyle taraftarlardan !

1|0
    0|0
    • Sonunda benim gibi düşünen birisi çıktı aynen ya yenince bizim takım yenilince zaten bu takımdan hiç bişey olmaz hemen böyle diyolar

• aynen öyle şimdi Ali Dürüst çok güçlü kadroyla başkanlık seçimine girecek galiba düzelir takım :D

• İnşallah bende aysalın gitmesinden yanayım :D

• O kadar puan kaybı yeter yenecektir.

1|0
    0|0
  • yenmesinde görüyüm aldığım nicke pişman ederler valla :D

1|0
    0|0
  • prandelli dingili 3 tane göbek adamını (selçuk-melo-dzemaili ya da yekta gibi) orta sahada oynatırsa sittin sene 3 puan alamayız bruma gibi kanatlardan akan adamı oynatmayıp olcanı küstürdü zaten işimiz yaş söyleyeyim.. lig öncesi oyna çok güveniyordum bu adama.. sokayım italyan ekolünüze emi.

1|0
    0|0
    • Aynen herkes Terim i kötülüyodu prandelli iyi felan diyolardı ben hep Terim i destekledim sanırım haklıymışım sürekli oyuncuları küstüryo hocalar Sabri Umut gibi iyi topcuları oynatmıyolar

• Yeneriz diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • yensin artık yaa

1|0
    0|0
  • Yeneriz

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe yüzünden futboldan soğudum artık Baskete ilgim var..

1|0
    1|0
  • Cimbomum yener diye umut ediyorum :))

1|0
    0|0
  • Inşallah :)

1|0
    0|0
  • Sikintili bir durum aga

1|0
    0|0
  • En az 3 tane daha yer : ) Prandelli 'nin burak ve selçuğu ilk 11 e çıkartıdığı sürece bu takım bir yol almaz. Selçuğu severim futbol tarzını , futbolcu duruşunu ama oyuncunun üstünde büyük bir baskı var. Sahaya çıkarken en iyisini yapmak için çıkıyor fakat bilirsiniz ki bir işi daha düzgün yapayım derken hiçbir şey beceremezsiniz. Selçuk inan ikinci yarı oyuna dahil edilmeli. Veysel sarı iptal edilmeli , formsuz melo oynatılmamalı ve Kesinlikle şu forvette burak yılmaz takıntısından vazgeçilmeli ve umut buluta şans verilmeli.

0|0
    0|0
    • Haklısın Selçuk un üstüne hem çok gidiyolar ama Melo her türlü iyidir

• Gs eşşek gibi yenmeli... ben bjk taraftarıyim

1|0
    0|0
  • 3-0 yenecek at fava.

1|0
    0|0
  • evet bugün yenmesini bekliyorum.

1|0
    0|0
  • zor bence teknik direktörde iş yok oyunu okuyamıyor.

1|0
    0|0
    • Bencede anlamıyo bizim takımdan manciniyle ikisi öldürdü resmen takımı

• ee ünal aysala söylicen onu fatih terimi kovarken iyiydi haketti herşeyi.

• Zor. İnşallah yeneriz.

1|0
    0|0
  • Sivasspor...

0|0
    0|0
  • İnşallah diyelim. Emin konuşamıyorum

1|0
    0|0
  • Ins umidimiz o yönde

1|0
    0|0