Neden içki içilir, nasıl içilir?

Aşığım içiyorum: Genelde terkedildikten sonra veya kız arkadaşınızla hoş vakit geçirirken içersiniz. Burada dikkat etmeniz gereken çok ince çizgiler var birincisi kızlar iradesiz ve güçsüz erkekleri sevmezler! Terkedildiyseniz kesinlikle içmeyin açın bir aşk roman okuyun duygularınızı kıpraştırın ve ufakta olsa kendinizde bir değişim yaparak tekrar harekete geçin! Eğer birsüre beyninizi uyuşturmak istiyorsanız kesinlikle yapmanız gereken şey gece içerken ve sabah uyandığınızda kimsenin olmayacağı bir ortamda olun hiçkimse sizin ne durumda olduğunuzu bilmesin!

+İkinci şık ise gayet mantıklı davranmayı gerektirir eğer kız arkadaşınızla biryere çıktıysanızaman ha içmenize dikkat edin! Neden mi? Siz içtiniz hafif çakırkeyif oldunuz gecenin ilerleyen saatlerinle kız arkadaşınızla sevişirken zayıf bir erkek olacaksınız en kötüsüde gece yaşadıklarınız size hayal gibi gelecek 31 den farksız bir gün geçirmiş olacaksınız Tabii işin kötü yanlarıda var alkol bu şişede durduğu gibi durmaz bir salaklık yaparsınız garsona kafa tutarsınız ne bileyim gelene geçene sararsınız veya biri kız arkadaşınıza baktığında aptalca bir entrika içine girer kavga çıkarırsınız aptallığın lüzumu yok 1 - 2 kadeh yeterli fazla içmeyin.

+ Yalnızım içiyorum:Yalnızlıktan içmek insanı daha çok yalnızlığa çeker. Ulan salak zaten yalnızsın biraz sosyalleşmeye bak içki kokan adamla kim yakın olurki? Gerizekâlılığa lüzum yok değil mi?

+ Canım istedi içiyorum:Buda dikkat edilmesi gereken konulardan biridir! Arada bir kafa dağıtmak için içer(sin)iz. Ama plânsız bir sarhoşluk birçok şeyide beraberinde getirir. Ufak bir örnek verelim; Öğrencisin arkadaşlarınla evde takılırken birden içmeye karar verdiniz içtiniz zil zurna sarhoşsunuz hop (babanız ziyarete geldi apartmanda yangın çıktı kız arkadaşınıza araba çarptı yarın sınav var ortamda yeni biri var ve içince kim olduğunu unutuyor) gibi gibi örnekler. O yüzden dikkatli olun içecekseniz bile kimle veya kimlerle içtiğinize dikkat edin.

+Hayata itirazım var (siyaset doğa vs.) içiyorum: Evet arkadaşlar geldik son kategorimize aslında en önemli kategori bu diyebilirim. Oturdunuz biryerde içiyorsunuz sosyal bir alan herkes var. Ufak ufak demlenmeye başladın ve içindekileri döküyorsun... Şöyleydi böyleydi derken artık beynin şaftı kayıyor yavaş yavaş diline emir verirken küfür vb. şeyleri çatır çatır sayıyor. Sen kedileri seviyorsun yan masadaki adamda kuş bakıyor. Kuşlarını yediği için kedileri sevmiyor vay kardeşim sen nasıl seversin vay kardeşim sen nasıl sevmezsin derken al sana fikir çatışması yüzünden 1 ölü 1 yaralı geçmiş olsun..

• Asigim iciyorum
    A seç
  • Yalnizim iciyorum
    B seç
  • Canim istedi iciyorum
    C seç
  • Hayata itirazim var iciyorum
    D seç
  • Diger
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• keyif ve muhabbet için içilir, ne kadar içilmesi gerektiği bilinir, adam gibi efendi gibi içilir, masadan kalkınca rahat rahat eve gidilebilecek şekilde rezil olmadan içilir, elin ayağın ağzın burnun karışmadan içilir,nara atılmaz,etraf rahatsız edilmez,ağızla içilir kıçla değil...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• her sike içerim, kimse kusura bakmasın

2|2
    0|0
  • Canım istedikçe içiyorum.Tüm bu felaket senaryolarını bir kenara bırakın ve için.Ama kararında ve keyifle için.Ağzınıza için ülen

0|0
    0|0
  • iki türlü içen vardır bi götüyle içen bide agzıyla içen, götüyle içenler genelde ergenlerdir aşk ugruna içerler yaş ilerledikce agzıyla içmeye başlarlar gibi gibi

0|0
    0|0
  • içki içmenın bır kategorizesı yokturkı ben bazen ıçmedıgımde eksiklik hissediyorum ve sonra içiyorum.. kişiden kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • B

Dedim ama tam senin açıkladığın gibi bir durum değil

0|0
    0|0
  • aptal değilim içmiyorum.

0|0
    0|0
  • zamanında içmiş bulundum tadı iğrenç.çok aşırı bunalirsam yilda ayda bir antidepresan icerim.onun disinda basim agrisa bile ilac kullanmam.

0|0
    0|0
  • Ayıkken gülmek için pek bi sebebimiz yok içincede daha çok gülüyo eğleniyo insan.Hiç bi zaman içmek için sebebim olmadı.

0|0
    0|0
  • canım ister içerim, canım sıkılır içerim(can sıkıntısının sebepleri muhteliftir terkedilme, aile içi sorunlar, maddi sorunlar vs)

0|0
    0|0
  • hava sıcak ve yalnızım içiyorum. çok iyi geliyor. içki evde yalnız içilmez depresyona sokar. dışarıda otur bir sosyal yerde müzik eşliğinde iyi olur. bakarsın bir çapkın bakar sana al sana aşk.

0|0
    0|0
  • henüz hiç Alkol almadım :)

0|0
    0|0
  • Abla bunu yazı olarak yazsana soru olarak pek formata uygun değil ama güzel bir konu

0|0
    0|0
  • şimdiki içiciler ağzıyla değil başka yerleriyle içiyor marifet gibi kepaze olmaktan zevk alıyolar.

0|0
    0|0
  • ne oldu yalandünya, icki micki...hayirdir ?

0|0
    0|0
  • içince sivrisinek dokanmıyo o yüzden

0|0
    0|0
  • Bikere içtm kız terketmişti A dedm ondan .

0|0
    0|0
  • meyhanede içilir. adam gibi içilir. kendini bozmadan.

ama ben içmem kulağıma damlatırım

0|0
    0|0
  • 4sene oldu içmiyorum vay beee uzun zaman...

0|0
    0|0
  • Mutluyum içiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...