Erkekler sevdiği kadınları dokunmaya kıyamaz mı?

Erkekler sevdiği kadınları dokunmaya kıyamaz mı? Yani şöyle diyelim

Hayatınızda bir kadın var ona sırılsıklam aşıksınız.Ona dokunmaya kıyamaz mısınız ?Tabii evlilik öncesi.Helaliniz olmasını mı beklersiniz?

Ben pek çözemedim baylar... Görüşlerinizi bekliyorum.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyanda olabilir kıyamıyanda olabilir ama iki kişi birbirini çok seviyorsa zor be kaldıki bi erkek sırf zevk için bi kızla birlikte olurken bile duramıyorken aşık olduğu kişinin yanında birşeyler yapmadan duramaz çünkü sürekli içinizde bir etki olacak hele birde ten uyumu varsa zaten dokunmadan edemiceksin falan sonrası malum zaten ateşle barut yan yana durmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|1
  • Aşıksam düşünemem bile böyle birşey.O benim kıymetlimdir el üstünde tutarım."Ya ayrılırsak" mevsunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • kıyamamak derken cinsel anlamdaysa birliktelik yaşar ama onu kırmaya kötü bir söz söylemeye kıyamaz en azından ben böyleyim.

1|0
    0|0
  • Ben kıyarım valla

0|0
    0|0
  • Valla geçen seneye kadar sevdiğim hiç bi kıza el sürmedim geçen sende resmen tecavüze uğradım aşırı tahrik edildim ve ilişkiye girdim evlenmeyi düşündüğüm sevdiğim kızdı ki kendisi benden ayrıldı ne cesaret varsa bekaretini bile bana vermişti...

0|0
    0|0
  • Dokunmak farklı zor durumda bırakmak farklı ayırt etmek lazım

0|0
    0|0
  • dokunurum neden dokunmayayım

0|0
    0|0
  • valla millet acımıyo anam be :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benm sevdigim insan bana hic dokunmadı hatta ayrılma asamasında sırf kopmayalım die ben bile istedm simdi sacma geliyor ama o askla istedim ama dokunmadı helalim olmadan olmaz kıyamam dedi tabi bende mecbur olmamak icin dokunmuyosun dedim dokunmak sadece bakirelik degil istesem her türlü olur dedi ve ona bir kez daha asık oldummm...

1|0
    0|0
  • kkıyamaz bence

0|0
    0|0
  • Dokunmak var dokunmak var şimdi. Senin bahsettiğin evlilik öncesi beraberlik.. Seven erkek evlilik öncesi sevdiği kadına dokunmaz bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;