Fenerbahçe-Gaziantep spor maçı penaltı pozisyonu!Penaltı kararı doğru mu? Yanlış mı?

Saygi cercevesinde objektif olarak kufur etmeden cevap verecek herkese saygilar.

Herkese gunaydin.

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç kızlar yazmamış :) objektif demişsin, takım tutmuyorum demişsin ama net penaltı diyerek biseyleri belli ediyorsun bence. Maçı izledim. Bana göre futboldan anlamayan en kazma adamada göstersen penaltı değil der. Ben doğru düzgün bir müdahale bile göremedim açıkçası. Aksine hakemi kandırmak olduğunu düşünüyorum. Zaten fenerbahceyle şike olaylarına karışan kardeşimiz de karşı takımdaydı. burdan bile belli bişey olduğu ama şikedir demeyeceğim ama bariz ligteki diğer takımları salak yerine koymak var.

0|1
    0|0
    • Mudehale var ama. Antepli futbolcuda soyluyor bunu. Iki eliyle mudehale ediyor sonra hemen cekiyor elini. Gokhanda kendini birakiyor. Ben fb li degilim. Rakibe arkadan yapılmis her turlu mudehale fauldur. Siddetli ya da siddetsiz. O ellerin orada olmamasi gerekiyor. He gokhan kendini atmasa hakem calmaz. Net penalti.

• Sen yine burada penaltı diyenlere net penaltı demeye devam et ne diyeyim :)

• Yalniz ben besiktasliyim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesinlikle penalti degil ztn kendide penaltiydi diyemiyo bile hakemlere alistik zatende ozellkle fb lehine kararlar vermesine brz erken basladilar yanimda fbli abi var o bile bu lig bitmez bole diyo sen dusun haftayada farkli maceralar bzi bkliyo :) gokhan bunu cok yapmaya bsladi gs mcndda atti kndini sevdgmz bir oyuncu ama antebin emegini kaspetti.

0|0
    0|0
    • Antepin emegi mi vardi? Oyle bir futbol mu var 90 dk sadece savunma.

• Neden olmsinki o an o gerekiyosa ole yapicklar a. madrid reali nasıl yndi? 75 dakka kndi yari sahsnda kldi nrdeyse hrzmn hucum olmz yani konumuza dnrsek penalti degil.

• Bence net penalti.

• Buna penalti diyen adam bir daha futbol konusmasin

0|1
    0|0
  • Böyle abudik, gubidik mevzuları abartarak; 1-) gaaaassray daki çöküntüyü unutturmak isteyenlere, 2-) Trabzonun transfer paralarını nereden aldığını (mesela örtülü ödenek gibi) tartışmalarda unutturmak isteyenlere çanak tutmayın F. B. liler. siz bunları konuşun konuşturun. Onlar ki, trabzon sporu % de yetmiş topla oynama oranıyla,2. lig takımı haline sokan feneri beğenmez, o Trabzonu da züper diye ayyuka çıkartırlar. Vergi vermezler, stadlarını bize (devlete) yaptırırlar, milli maçta gürcistanı şakşaklarlar , milli takımı yuhalarlar. Ankara gücüne Zalat sayesinse 8-0 yaparlar (Rahmetli S. Sabaya biz şerefli ikincilikten gurur duyarız dedirtirler) Bunları unutturmayın fenerbahçeliler. Size ne penaltı mı değil mi? Zamanında Wagenhauss H. Şüküre hiç bir temasta bulunmazken gassaraya penaltı yazan A. Çakar ları konuşalım gelin:Adam nerdeyse Gökhana sarılıp öpecek, penaltı mı değil mi diye siz soruyonuz. Töbe töbeeeeee...

0|0
    0|0
  • geçen hafta Beşiktaş maçında iki net pozisyona penaltı veremedi hakemler. bak veremedi diyorum. formaya çalınıyo penaltılar artık. o yüzden yıllardır şampiyonları federasyon belirliyor.. bu iki takımda şampiyon olduk diye seviniyo yazık. sadece yazık. bu senede aynı filim ya gs ya fb hayırlı olsun şimdiden

0|0
    0|0
    • Ben besiktasliyim. Evet calinmadi ama calinamadi diye birsey yok. Bunlar sehir efsanesi baskasi olsa belki calardi. Hakemlere mactan once direktif verilmiyor bu takima penalti calma diye.

• Penalti degil mi demem lazim inanman icin :)

• penaltı veya deil. bu önemli deil.. genel bak bir pozisyona takılma sadece kardeşim. tesadüf bir olr iki olur ama hep oluyorsa altında bir bit yeniği vardır. beni üzen artık Beşiktaşlı kardeşlerimide artık bu haksızlıklara inandırmaları oluyo. araştır Türk futbol tarihinde bir maçta 6 kırmızı kart kime çıkmış. araştır bir sezonda 32 penaltı kullanan takım kim. ve her penaltı son dakikalarda verilmiş. Sen Arif diye bir futbolcu duydun mu.. Vahap beyaz Ahmet Çakar sendromunu. sence o sezon şampiyon kimdi. boş ver artık biz önümüze ne getirirlerse yer duruma gelmişiz. Aslında iyi oluyo bize hakkını aramayana Allah bile yardım etmez. şerefli ikincilikler evet klasik ama gerçek bunlar. Onurumuz kartal duruşumuz yeterde artar bile. seba nın dediği gibi onursuz şampiyonluğu şerefli ikinciliğe yeğlerim. bak ben demiyorum Seba diyor. bu işlerin yıllardır içinde olan biri. neyse

• penaltı değil ama ilk yanlış karar da değil.

0|0
    0|1
  • haksız bir galibiyet aldık gökhandan beklemediğim bir hareketti keşke yapmasaydı ama olan oldu. gökhan bizim herşeyimiz sahip çıkacağız

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz ı günlerce eleştiren "Emek hırzısı" damgasını vurduğu kamoyu bakalım Gökhan Gönül ün bu rezil penaltısına ne diyecek !!!

0|1
    0|0
  • Şikebahce klasiği

0|2
    0|0
  • maçı biliyorsun akşam yorumcular pozisyonu enine boyuna tartışıyorlar onları izlemedim dün ama maç akşında izlediğimde özetini yani tam bir penaltı gibi algılamadım ama detayı bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Yorumcular sovmen bosver onlari. Rasim ozan topu gorse karpuz zanneder futbol yorumluyor.

• Biliyorum elli sefer izledim.

• bence kesinlikle degil

0|0
    0|0
    • Neden degil?

• Az once soyledim ya Galatasarayliyim :) benim gorusumce değil penalti. olan olmus artik napican :)

• Ben takim tutmadan penalti diyorum. Kime calinirsa calinsin. He gokhan kendini birakmasa calinmaz.

• Penaltıyla ilgisi yok kendini yere attı resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;