Kötü gidişat / vahim durum?

Ne olacak bu Galatasaray'ın hali? :/

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Abi takim oynamiyor ya adam maca 3 on libero ile cikiyor nedir bu ya oyunun seklini degistirecek adam yok orta sahada olcan gibi bir adami neden goturmezsin anlamadim yasin gibi adami sagbek oynatiyorsun anlamadigim bu yadin sabriden cok daha mi iyi sagbek te oynayacak arti sagbek sorunu icin bu takima yaklasik 5 mileuro para verilip tarik diye bir adam alindi adam daha sagbeke cekmefi solda oynatiyon senin orada telles gibi bir adamin var ha yabanci sinirina mi takildin orta sahadan xemali yi cikar selcuk yekta oynat onunde 3 lu olarak olcan sneijder bruma takir takir top oynar takim

0|0
    0|0
    • bu takımda canını dişine takarak oyanayacak ilk isimdir Sabri. Yok neymiş kötü oynuyormuş ben olsam 11 de formayı rahatlıkla veririm o adama. hatayı herkes yapar sonuçta

• Ya gececekler o isi simdi suanda sabriden iyi sagbek gostersinler takimda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yönetim ve teknik heyetin gitmesini istiyor galiba futbolcular. Oynamıyorlar var bir sıkıntıları.

0|0
    0|0
    • belkide. malum seçim var takım fatih hocayı istiyorsa ki bana kalsa büyük çoğunluk istiyor ilk önce yönetimin gitmesi gerekiyor

• Galatasaray gibi bir takım oynadığı son 3 resmi maçta 1 gol atıp 3 gol yiyorsa burak yılmazı sorgulamadan önce başkana bir bakmak derim bence. Takıma sadece zarar veriyor artık

• Evet inşallah aday olmaz, aday olsada seçilemez

• Fatih hocadan sonra batıyoruz iyice. Yok abi düzelmez bu takım. İsterse Ronaldo gelsin gene olmaz.

0|0
    0|0
    • haklısın kardeşim takımda ruh yok inançlarını kaybetmişler resmen. Bu gidişle 4. yıldız hayal olur

• Aynen öyle. Hatta en çok istediğim şey Yılmaz Vural'ın 1 sezon bile olsa şu takımı oynatması. Millet görsün o zaman nasıl top oynanır :)

• dün aynısını bende diyordum Yılmaz Vural gelse bu takıma düşünsene bir gol atıyorsan sevinçten tokat gol yiyorsun kötü oynuyorsun orasını düşünemiyorum bile :) ama bizim oyuncularımız kalaydan anlıyor sadece

Yükleniyor... ;