Neden bu kadar aşığım ben ona?

Anlatılmayacak şekilde aşığım. sürekli birşeyler alıp mutlu edesim geliyo.uzak şehirdeyiz. pek bulşma imkanımız olmyo ama hergün dyorum şu gün gitsem mi gibisine planlar kuruyorum.ben hayatmda onun gibi erkeğe rastlamadım.evden iş e işten eve gidiyo. haftasonu çalışmıyo ve sırf kavga etmeyelim diye evden ckmıyo. erkek arkadaşlarıyla takılması yok. ben ne kadar şükretsem azdır ya. hep hayalimdeki erkek buydu. beni kıskansın gerckten sevsin.pek dolaşmasın isterdim.böyle erkek ortamı olup erkek arkadaşlarıyla gezen erkekleri hiç sevmezdim.kızlarla knşmasın derdim hep.hattını bile kırdı benim için.netide yok zaten.

Allahm sana şükürler olsn <3

Güncellemeler:
Çocuk benı gerçekten sevdıgı ıcın boyle davranıyo.onu köpek yerıne koymanıza hakkınız yok. boyle laflar sanalda soylemek kolay.ılerde başınıza beter bısey gelır o zmn anlarsnz. merk etmeyn dha guncelleme yapmıcam sadece ıcımde kaldı onu soylım dedım.

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• sen fena kapılmıssın ınsallah sonunda uzulmezsın benımde bole bısey var basımda daha sonda degılım ama ben de kendımı kaptırdım ama durumlar hıc iç açıcı degıl ınanan bana kendını kaptırma :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Hattını kırmış iyi güzel, internetide yokmuş nasıl iletişim kuruyorsunuz telepatiyle mi? :)

1|0
    0|0
  • internetten mi tanıştınız

0|0
    0|0
  • o sey erkek mi? yoksa er i gitmis kek mi? yahu insan bunalir o ne mulayim hayattan

1|0
    2|0
  • Gıdısını kaşıyınca yere yatıp göbeğini de açıyor mu?

1|0
    0|0
  • 2 senedir berabersiniz demek güzel. Peki uzak şehirlerdeyiz demişsin nerede tanıştın netten ise hiç bulustunuz mu ? Bu arada bağlanma fazla yoksa birgün gider birşey olur. Herşeye hazırlıklı olarak sev

0|0
    0|0
    • benım şehırde akrabaları var. o şekılde tanştık. buluştuk tabıkıı :)

• neden aşıksın bu kadar ona?

0|0
    0|0
  • mutluluklar

0|0
    0|0
  • kahlo seni kıskanacak .. bir şöyle köle yapamadım diye üzülcek nen soran

0|0
    0|0
  • başlayalı ne kadar oldu?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• tamam

0|0
    0|0
  • ne kadardır berabersiniz. :)

0|0
    0|0
  • siparişi nerden veriyoruz?

0|0
    0|0
  • o zaman sende onun kıymetini bil ve birbirinizi asla bırakmayın :)

0|0
    0|0
  • hadi bakalım mutluluklar :) ben de istiyorummmmmmmmmmmmm :D:D:D::D:

0|0
    0|0
  • Tamam mutluluklarda bu kadarda sıkma :D

0|0
    0|0
  • O senin esirin artık ona iyi davran ..

0|0
    0|1
  • bence bu gerçek değil ya:( üzücü ama gerçek değil.

0|0
    0|0
  • soruya gel

0|0
    0|0
  • tasmasını çok sıkma. ölür mölür yazık.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;