Otobüste bakan kadın.... Şimdi bu kadını nasıl tavlarım?

Arkadaşlar haftasonu hariç hergün otobüse biniyorum ,yaşım 24 iyi bir yerde iyi bir konumda çalışıyorum iyi maaş alıyorum iyi giyiniyorum , neyse otobüse de 28-30 yaşlarında bir bayan biniyor birkaç durak sonra , çoğu zaman gözlük takıyor nereye baktığını göremiyorum ama benim ona baktığım kabak gibi ortada o da kesin bakıyor yani kafası bana dönük , gitsem konuşsam kesin redder değil mi ? bir de parmaklarına filan baktım yüzük yok ,ama boynunda kolyesi vardı yani takıdan alerjisi olan evli insanlar da yüzük takmıyor ondan baktım , ben şimdi bu kadını nasıl tavlarım ? hadi tavladım nasıl başa çıkarım gayette güzel bir kadın

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• bence sakin oyle salak gibi yanina gidip tanisabilirmiyz falan deme.. sana tavsiym git guzel bi gozluk cercevesi begen al. kadinin indigi durakta in ve ona bunu tesadufen gordum size yakisacagini dusunup aldim. de. kadinin olumlu olumsuZ bi cevap vermesine firsat vermeden hoscskal de git.. kadinlar boyle yilismadan hislerini belli eden kibar ve gizemli erkeklere bayilir... ilerleyen gunlerde o da saba cok net bi pas verir. hele aldiginida takarsa is tamamdir!'!

0|0
    0|0
    • Aldığımı bana takarsa o zaman tamamdır :D

• yukarda kuresel isinmadan mi bahsettim ben ? yolunu soyledim iste... dha uygun bi yol cikarsa haber verirsin artik...

• güzel bi taktik aslında ama ne kadar tutar bilemem :)))) gizli olan arkadasında dediği gibi olabilir siz kadınların sağı solu belli olmuyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyosan git konuş bence :)

0|1
    0|0
  • Bin yanaş konuş tavla at yatağa iş bitir arkana bile bakma

0|0
    1|1
  • Bence hiç bulaşma derim.Neden dersen kimin ne mal olduğunu bilemezsin..Otobüste değil onu in ve takip etmelisin.Senin gibi günde binlerce insan bakışıyor birbiriyle

0|0
    0|0
    • İşe gidiyor sabah, bende işe gidiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 8

• amacın ne kardeşim saçma sapan yere bitane kızın sorusunu çalıp yazıyosun ?

link

1|2
    0|0
  • Git konuş al ağzının payını ordan kaç dostum yaşı büyük birde böyle Fantastik olaylardan kaçın yaşın küçük üzülürsün !

0|0
    0|0
  • Her kadın ısterse evlı olsun karsı cınsın bakısları keyf verir. Ama ılerısıyle ılgılenırmı orası suphelı :D

0|0
    0|0
  • sana bi kıyak yapim anlattığın kız burada al sana link link

0|0
    0|0
  • Ayni soruyu copy ,paste etmen komik olmus :)

0|1
    0|0
    • Ben etmedim ki çalmış bi saf

• yok dostum yok sen hayatta konuşamassın bu kadınla. sen de o cesareti göremedim

0|0
    0|0
  • National Geographic izle kardeşim biz burda ne anlatsak boş ! ( av )

0|0
    0|1
  • Özet geçiyorum, bu sapık kadının tekini kesiyormuş otobüste. Kadında gözlük taktığı için bu da kendisine baktığını sanıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;