Kızlara kas yakışıyor mu sizce?

Kas yapmayı düşünüyorum ama kararsızım bir ara voleybolda bacaklarım çok kaslı olmuştu ama artık değil ne yapayım

0|0
723

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ne gerek var? Sıkı olsun yeterli.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• iğrenç ötesi bence

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • kanki profildeki sensen hiç gerek yok öyle şeylere :D

1|0
    0|0
  • Asiri kas cok itici. olabilir ama tatli bir kas ya da siki bir vucut bayanlara yakisir

1|0
    0|0
  • Yap bence

1|0
    0|1
  • Lütfen yapmayın
    kas erkeğe yakışan bir durum
    Hemcinslerime bu eziyeti yaşatmayın

1|0
    0|0
  • yağ torbası olmandan iyidir bu arada hayır ne gerek var diyen arkadaşlar hayvan gibi kas yapmaktan bahsetmiyodur arkadaş fit model vucudu dediğimiz olaydan bahsediyodr

0|0
    0|0
    • Evet işte aynen kas oranı yağ oranından fazla olsun

• ya sen bizim millete bakma yemeğin salçalısı kadının kalçalısı diye diye bütün milletin gt göbek ayrı yerde spor iyidir hiç bişey olmasa ömrü uzatır kalbe iyi gelir

• bacakta oluyo da kolda yakişmiyo benim görüşüm tabi :D

0|0
    0|0
  • Fit bir vücudunun olması gayet iyi olur. Kilolu bir kadın gördüğümde üzülüyorum. Çünkü kadınlar zarif yaratıklardır zarif ve güzel görünmeleri çok güzel olur.

0|0
    0|0
  • açık ve net hayır.

0|0
    0|0
  • kalf ve scuat çalış sexi gösterir seni en azından böyle biri benm hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Kıvrımları belli olan ve göbekten mahrum bir beden bayan en makbul olanıdır :)

0|0
    1|0
  • Bence yakısıyor ama o kadar aşırı derecede değil tabiki de hafiften baklavası olsa fena olmaz yani

0|0
    0|0
  • İğrenç duruyor

0|0
    0|0
  • nayır

0|0
    0|0
  • Fazlası iyi değil. Fit olmak yeterli bence bayanlarda

0|0
    0|0
  • evet hafif olsa yakışır

0|0
    0|0
  • voleybol oynamaya devam et derim

0|0
    0|0
  • çok hafif olursa yakışıyor

0|0
    0|0
  • Açıkçası benden güçlü bir kız istemem bir sorun oludunda annesinin evine o gidecek ben değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Canim iki senedir yapiyorum fitness ve plates yani kas yapman icin karin kaso bacak kasi veya kol on seneni bir agir sekilde vermen gerek iki senedir su an istedigim vucuda sahibim hani fitnessla hem. gogusler hem kalcalar cidden dolgunlasiyor bel inceliyor harika ama kas bilemiyorm fit olmak yeterli bence :))

1|0
    0|0
  • Voleybolu ben kızlara yakıştırmıyorum daha sonradan vücudu olumsuz değiştirdiğini düşünüyorum. Ama sporu severim kas yakışır göbek kasına diyecek laf yok zaten, ben çalışıyorum:)

1|0
    0|0
  • Hafif bacak kasi ve göbek kasi harika olur fnff

1|0
    0|0
  • Bana itici geliyor. pek sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Hafif bir karin kasi hos durur bence.

0|0
    0|0
  • bence kötü