Cevaplarınıza göre fikrim değişebilir..:)

Herkes kendini yerine koyarak düşünsün.sevgiliniz var yaklaşık bi senedir berabersiniz.ona çok güveniyosunuz,doğru kişi olduğundan eminsiniz en önemlisi çok seviyorsunuz..herhangi bir olumsuzluktan dolayı(bu aileniz onu istemiyo olabilir,aileler anlaşamamış olabilir) onu bırakır mıydınız? ama düşündüğünüz olumsuzluklar gerçekten karar vermek zorunda kalmanızı gerektircek büyük sorunlar olsun lütfen yani o şklde düşünün:)

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• walla şimdi sevdigim olsa ailemle konuşurum bunu açık açık yani her iki ailede istemiorsa toplanırız bi yerde benle kız konuşuruz eğer izin vermezseniz evlenmemize kaçırırım bakın burdada diyorum size açık açık sonra niye kaçtınız demeyin yani benim mutluluğumu istemeyen bir aileye ne yapıyım derim.!

0|0
    0|0
    • Özellkle okuyarak kendi hayatımızı kazanırsak hiç bişi diyemezler..biz öyle yapmaya karar verdik:)

• inşallah öyle olucak:)

• Evlilik iki kisi arasinda olsa da ister istemez aileler de mudahil oluyor cogu zaman. Ikinize de burda cok gorev dusuyor. her ikinizde kendi ailenizle dengeyi saglamalisiniz.

0|0
    0|0
    • Özellklede ikimizde okuyarak kendi hayatlarımızı elimize alırsak işin daha kolaylaşıcağını düşünüyrum..:) ben bırakmadım sevgilimi..

• Sorun aile ise kesinlikle bırakmam.Aile ne karışıyormuş ki,artık otorite kurmalısınız ve aileler size karşı ağzını bile açmamalı bu konuda.

0|0
    0|0
    • senin de içinde bi anarşist varmış,anladım.:)

• anlarım ben,az gaz vermedik burda insanlara.sayemde kaç kişi evlendi,çoluğa çocuğa karıştı.arada fotoğraf yollarlar bana:D

• Aileler farklı mezhepten olduğu için sorun var şuan.o kürt ben aleviyim..ama bu ikimiz içinde sorun değil.özellkle ben ırkçılıktan nefret ederim..insanın iyisi kişiliğinden anlaşılır mezhebinden değil..herkes hayatını nasıl kurmak isterse öyle yapabilmeli ..(: iyi bakalım inşallah bizde öyle oluruz..banada gaz verdin :D içimden başarıcaz diom o derece :D

• kova burcu olduğum için her yerde eşitlikten yanayım ..hayatım boyunca bırakmazdım... önemli olan benim.. kimsecikler değil.

0|0
    0|0
    • sevgilim de kova burcu:D ben koçç.

• sevilmekte güzel sevmekte..kıymetini bilmesi gerekir insanların ..

• aynen öyle (:

• İnsan sevdiğini ne olursa olsun bırakmaz

ama yine de

Büyük konuşmamak gerekir.

hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) benmki düzelmeye yakın ama yani inşallah düzelicek:) siz ne düşünürsünz onu merak ettm..

• tamam sevindim.

düzelir inşallah mübarek günde.

• Ne olursa olsun seviyosam asla ama asla bırakmam kimseye de aldırmam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şuan 1 senelik ilişkimle bn bunlarda karşı karşıyayım . ama önceden olan bşe bunlar şuan ailesi bzi ayrı die bliyor. zamanı gelince söylemeyi karar aldık. eğer sen karşındakine güveniyorsan sonuna kdar git derim. aile bir eknara sevgili bir kenra mecbur kabullencek aile siz istiyorum dedkten snra ama devam et ki snra pişmanlık duyma..

0|0
    0|0
    • aynı durumdayız.ben de bizimkilere ayrıldık dedim şimdilik ama:) Önce bi meslek sahibi olursak inşallah ona uğraşıyoruz zamanı gelince söylicem tekrar.Kimseyi dinlemedim ben o kadar baskı altında kalmamıza rağmen o beni savnuyor ben ayrıldık dememe rağmen hala konusu açılınca ailemi susturabiliyorum haklı olduğumu kanıtlayacak kadar iyi bi konuşmacıyım..:)..ciddisiniz o zaman sizde ?

• baktılar oğlu bnden bşka brşey düşünemior sürekli bir dilinde adım tutturmuş gdiyor. oğlunun bna kapılıp derslerini ihmal edeceğini düşündü öyle brşeyler oldu :D komik aslında D: sebebe bak yaa :D umarım düzelir düzeliriz...

• :D bence de komik..düzelir bence yha ben bile ki daha zor durumdayız biz ona rağmen çözüm var yine sizinkide düzelir..

• ailemin onu ne sebepten dolayı istemiyor oluşu gerçekten bırakmak için önemli bir etken olurdu

0|0
    0|0
    • mesela mezhepler farklıysa..

• bu iyi olabilir tabi

ikinizde belli bir olgunluğa geldikten sonra daha anlayışlı olur ailende tabi

inşallah istediğin olur :)

• teşekkürler (: inşallah..

• Eğer ben karar verdiysem (yani seviyorsam onunda beni sevdiğinden eminsem) asla bırakmam aileler evlenmiyor biz evleniyoruz sonuçta

0|0
    0|0
  • zor bir karar aşaması. İnsallah yaşamam

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;