Kimin bugün yoğun günüydü?

bugün harbiden diğer günlere nazaran bayağı yoğun ve yorgun bir gün oldu ya sizler için öğlemiydi?

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• sıkıcı..ve baş ağrısı :(

0|0
    0|0
    • aynen ama kendi isimden zevk aliyorum aslinda..birde su cahil personeller olmasa kus tuyu gibi isimi yapabilecem.dunyanin en geri insani hindistanlilardir idaa ediyorum.! :(

• insallah dualarim seninle emin ol..

• Teşekkür ederim.. çok saol.. umarım senin günün benmki kadar sıkıcı değildir.. devamı da olmaz.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Dü sü fazla hala devam ediyor yoğunluğum :((

0|0
    0|0
  • iş aradım ve bulamadım şu fazla kimsenin girmediği dandik küçük mağazalar bile tecrübeli eleman arıyo hayat çok zormuş be :D

0|0
    0|0
    • evet ya katiliyorum sana turkiyede sadece boyle diger ulkelerde boyle bir sikinti yok allaha sukur..

• P.tezi ve salıya nazaran ehh işte fena değil.

0|0
    0|0
  • yoğunmu ?işlem yap herkeze ayrı cevap ver .işler birbirini kovalıyor sanki >:-((

0|0
    0|0
    • evet haklisin islem yapiyorum herkese ayri ayri cevap veriyorum..fakat benim gorevim masada bilgisayarda degil?benim asil gorevim yanlis yapilan isleri duzeltip hesap sormak.ve bu is gercekten beyni tamamen tetikliyor!bilmem anlatabildimmi?

• aklıma müdür gelmiştide hesap sormak olunca.neyse Allah muhafaza hesap soran bir müdürden.çok tırstım.

• tabiki hesapta soruyoruz ama nafile anlayan yokki bagirmadan incitmeden kimse anlamiyor!neyseki yolunu bulduk?neymis dis gostereceksin bak nasil anliyorlar! valla iste boyle yoneticilik budur..ya sen ne olarak calisiyorsun?yani calisiyorisen tabikide?

• asırı aylağım yoğun ne demek onu unuttum

0|0
    0|0
  • yoo :)

paso yatıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;