Ne yapacağımı bilmiyorum onu kaybettiğim günden bu yana tam...

Onu kaybettiğim günden bu yana tam 4 yıl geçti. 4 yıl önce bugün onu bir trafik kazasında kaybettim. Çok kötü hissediyorum. Onu kaybettiğimden beri kimseyle birlikte olmadım, olmayı düşünmedim bile. Üstelik tam nişan üstü geldi bu başımıza. 2 ay sonra nişanımız vardı ve lanet günü yaşadık. Onun ölüm haberi geldiğinde içimde büyük bi sıkıntıyla dayımların balkonunda oturuyoduk yengem ile. Mesajlaşırdık genelde ve bana motor kullandığını birazdan yazacağını söyledi. Hatta seni çok seviyorum yazmıştı. 1 saat sonra ortalık yıkıldı mahallede. Ve onu öğrendim.. Onu.. Kaybetmiştim artık. Ne yapacağım ben? Ailem çok uzattığımı yılların geçtiğini söylüyor. Tabiiki çevremdekilerde öyle? Hatta evlilik teklifi geldi defalarca. Ve birinin bana karşı hisleri var. Yapamıyorum... Ne olacak sonum?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• çok kötü oldum yaa :( off ciddi anlamda gözlerim doldu :( çıldıracam yaa :S afedersin moral vermek yerine ben perişan oldum :(

1|0
    0|0
    • Yinede çok teşekkürler. :(

• şu anda o seni böyle görse eminim daha çok üzülür... belki seni izliyordur bilemeyiz... yani mutlu olmanı istiyordur... bunu düşünerek başlayabilirsin. "demesi kolay" diyebilirsin haklısın da... zor ama ben hep sana yardım etmek istiyorum. ne zaman üzgün hissedersen bana yaz olur mu...

• Peki...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• "Ölüm Allah'ın emri, ayrılık olmasaydı."

Böyle devam etmeyeceğini sen de biliyorsun. Yeni bir hayat kurmalısın, ne yazık ki başka yapılabilecek bir şey yok.

2|1
    0|0
    • Ölüm Rabbim'in emri tabiki.. :(

• Bazen beni duygulandırıyorsun allahsızhollandalı. :SSS

• Önüne bakmaktan başka çaren yok... İleriye giden arabanın şöförü olarak geriye bakmaya devam edersen, birgün ya bir ağaca, ya bir duvara, yada bir adama toslarsın.

1|1
    0|0
  • zor valla ya ama artık yoluna bakmak zorundasın yalnızlık allaha mahsus

1|0
    0|0
    • Haklısın ama insan çok sevdiğinde ve hiç yanlışını görmediğinde böyle zor geliyo...

• anlıyorum tabi şu an kendimi senin yerine koydum ben ayrılalı 3 ay oldu ama şu an bile ona bişey olduğunu duysam kafayı yerim ama bide şöyle düşün senin mutlu olmanı emin ol oda isterdi sen sana yakışanı yapmışsın 4 yıl yasını tutmuşsun artık kendi yoluna bakmanın vakti gelmiş bence.

• 4 yıl birkez olsun kahkahalarla güldüysem allah canımı alsın...

• herkes yap dicek ama yapamicaksın zor işin psiko destek şart yap yap derler tabi bekara karı bosatmak kolaydır hesabı ben olsam aynısını hisedrdim

1|0
    0|0
    • Teşekkürler... :( psikolojik tedavi 2 yıl gördüm..

• başın sağolsun. zamana bırak zaman herşeyin ilacı derler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :( ya çok üzüldüm çok duygulandım. bu senin sınavın. ama kabullenmelisin ve yeni insanların hayatına girmesine izin vermelisin. birine karşı gerçekten bişey hissettiğin de bunlar geçecektir. en azından azalacaktır. bi hayatın var ve artık yeniden başlamalısın. kendin için yapmalısın bunu. :( Allah kolaylık versin. şimdi aynı şeyi sevgilim için düşündüm gerçekten çok çok zor :(

1|0
    0|0
    • Ondan ayrı biryere gidemezken sonsuza dek ondan ayrı kalacağımı bilmek beni çıldırtıyo...

• oncelikle merhaba. cok zor bir durum oldugunu anlayabiliyorum ancak 'ne hissettigini biliyorum' desem yalan olur. sevdigini kaybetmek cok zor olsa gerek. az once sana kufurlu bir yorum gelmis. arkadasimin ergen erkek kardesi, arkadasimin hesabina girip sacma sapan yorumlar yapmis. bir tek sana degil, baska kullanicilara da yapmis. arkadasim fark ettiginde sen coktan engellemis oldugun icin senden ozur dileyemedi. benden rica etti. lutfen arkadasimin ozrunu kabul et. tekrar basin sagolsun. umarim omrun boyunca mutlu olursun. sevgiler...

0|0
    0|0
    • Yorumu yapmayanı affetmiyorum.

• çok zor bi durum allah yardımcın olsun.psikolojik destek almalısın bence tek başına üstesinden gelememişsin çok normal olarak.

1|0
    0|0
    • 2 yıl psikologa gittim düzenli olarak. Kullandığım ilaçlar normal insanlara kilo yaparken beni dahada zayıflattı. o öldüğünde 68 kilo olan ben öldükten sadece4 ay sonra 50 kilo olmuştum... birde psikolojik tedavi derken iyiyce düştüm.

• Allah yardımcın olsun cok zor.. Ama onune bakman gerekır 4 yıl olmus hıc saglıklı degıl, o cocukta senı mutlu gormek ısterdı,onune bakmanı ısterdı gecmıse saplantılı olmanı degıl.. psıkologa gıtmeyı deneyebılırsın ben olsam oyle yapardım..

1|0
    0|0
    • Çok haklısın ama gözleri gözümün önünden gitmiyo.

Yükleniyor... ;