Kankalar bir motive ya da gerçek?

spora yazılacağım sıkı bir program yaptırırsam kaç ayda vücutum şekillenir 110 kg boy 1.80

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• 3-4 ay

0|1
    0|0
    • knk bugün fıtness hocasıyla görüştüm üye olmadım yarın olacaz konuştuk 1 ayda kilo olarak azalırsın pantolonların falan bol gelmeye başlar artık dedi ama kaslı bir vücut için sen 3-4 ayı çıkar gözden dedi senin dediğin gibi

• kanka yurtta kalıyom zaten önceki yediklerimin 10 da 1 i kadar veriyorlar mecbur doyacam ama enerji kalmıyor ya

• Hayırlısı bakalım ama ilk günler çok hamlarsın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadasim bir ayda yapmsti ama genelde 3 ay diolar tam blmiorumda

0|1
    0|0
    • teşekkür ederm yorum için ::DDD

• acelet etme hızlı kilo vermek iyi değil önümüz kış zaten rahat rahat şelik yapar taş gibi çocuk olursun :D

0|0
    0|0
    • :DDD çok teşkür ederm ama bıktım bundan benimde beni merak eden bana değer veren bir kız ark. olsun istiyorum ama olmuyor hiç :(( o yüzden

• merak etme kilo verince kendine güvenin gelicek ve dikkat çekiceksin sonra bulursun birini elbet :)

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 ay dayan en azından disiplini bırakma. türkşyede yanlışmspordan çok millet disiplinsiz

0|0
    0|0
    • abi 3 aydeğil 5-6 ay dayanırım bıraqkmam sadece 1 ay içinde kilomda değişiklik olursa falan işe yaradığını görmek azim veriri bana

• kardiyo araştır. genc ve fit diye arat kardiyoyla beraber

Yükleniyor... ;