Kızın amacı neydi? bayanlar lütfen

Bir gün üniversitede dersten çıkıyordum, dedim annemi bir arayayım, o sırada elimde bir kitap vardı.Elimdeki kitabı banka koydum, telefonla konuşmaya başladım bu sırada ayakta turluyordum. Daha önce hiç konuşmadığım bir kız kitabın bulunduğu banka oturdu, ve sigarasını içiyordu, hava bulutlu yağdı yağacak, dedim kızı rahatsız etmeyim içsin sigarasını içeriye girsin dedim, ama 10-15dk geçti kız kalkmadı ,bende sırf o rahatsız olmadan kalkıp gitsin diye boşuna uzattım tel konuşmasını neyse, sonra dedim ben bir lavaboya gidiyim yalandan elimi yüzümü yıkayayım , belki kız o zaman kalkar, tam onun önünden kapıdan okulun içine gireceğim kız kitabını unuttun dedi, dedim biliyorum 2 dk lavaboya gidip geleceğim, geldim kız hala orada mecbur o anda kendimi onun yanında oturma hissini hissettim , ayıp olmasın diye ve kız benle tam 45 dk konuştu ,peki bunu neden yaptı ,

sizce bayanlar ?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• 45dk ne konuştunuz peki?

0|0
    0|0
    • bana kaldığı yeri , arkadaşlarının hakkındaki düşünleri ,ailesini anlattı , birde sen bir bankta hiç tanımadığın bir adamla 45 dk neden konuşursun ki ? sıkılmaz mısın bir yerde ..

• kahve sorun değilde , her yanımıza geleni de hayatımıza almak zorunda mıyız .

• onu ben bilemem ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• hoslaniyor bence

0|1
    0|0
  • hiçbir şey yok :) boşuna heyecan yapma ya olur böyle şeyler belki içini boşaltmak için birine ihtiyacı vardır ve o anda karşısına sen çıkınca sohbet etmek istemiş...olur böyle şeyler yorma sen kendini

0|0
    0|0
    • asıl sen yorgun görünüyorsun gözlerine baksana :D

• yani sanırım ''senin şuan yaptığın gibi ''

• ne yapalım kader işte :)

• arkadaşı yoktur belki yada sosyal biridir ya da dertlidir. hoşlanmışta olabilir. kızları anlamak gerçekten çok zormuş ya:D

0|0
    0|0
    • kızın çevresi var, yanındakiler biraz formalite adamlar olsa da var, ama ben gelince işte o an adamların suratını görmeni isterdim, indirime girmiş kayısı gibi oluyorlar :D

• senden hoşlanmış olmalı.

0|0
    0|0
  • bence sadece orada oturan bi kız fazla umutlanma

0|0
    0|0
  • hoşlanıyodur belki. konuşmasında böyle bişey hissettin mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sana karşı boş değil bak benim bile başıma böyle birşey gelmedi şanslısın :))))

0|1
    0|0
  • Sen neyden çekindin ki ? Çok saçma

0|0
    0|0
  • tanısmak...

0|0
    0|0
  • hoşlanmıştır. sen de biliosun.

0|0
    0|0
  • Normal bişey bu. Aynı ortamdasınız, arkadaş ortamı kurmakta olabilir amaç hoşlanmada.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;