Fenerbahçe sizce bu sene avrupaya gitseydi başarılı olurmuydu?

arkadaşlar soru açık ve net sizce bişeyler olurmuydu

0|1
229

En İyi Erkek Görüşü

• Bir BJK'li olarak ligin en kaliteli kadrosunun FB'de olduğunu düşünüyorum. Gruplardan çıkardı büyük ihtimalle. Ama kupa kaldırması zor tabi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• zaten fener sampıyonlar lıgınde fınal oynayacagı ıcın onunu kesıyorla, r bırde atatukcu ve vatansever oldukları ıcın, sankı renklerınıdemı kıskanıyorlar ne:P
    hep galatasaray yaptırıyor bunları:DDD

2|0
    0|0
  • Fenerde iç sorunlar düzelse başarılı olabilirde iç savaş olduğu sürece biraz zor.

1|0
    0|0
  • olmaz o işten bir cacık

0|0
    0|0
  • evet olurdu

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve olurdu diyorum

1|0
    0|0
  • valla benim şimdiye kadar gördüklerime ve edindiğim hissiyata göre bu sene ne milli takımlar düzeyinde ne de Türk takımları olarak Avrupa karşılaşmalarında pek yüzümüz gülmeyecek :/ söz konusu yabancı takımları yenmek olunca keşke Fenerbahçe de olsaydı diyorum en azından bu sene için.. bizim için zor bi' futbol sezonu olacak gibi gözüküyor :(

notun dibi: Galatasaray'lıyım <3

0|0
    0|0
  • yine 0 puanla gelerek başarı elde ederlerdi

0|1
    0|0
  • dün 3 yedik hala futbol!

0|0
    0|1
  • fenerden bı cacık olmza kanks

0|1
    0|0
  • türk takımlarının genelinden buna milli takımda dahil hiç bişey olmaz anca tarihi geçmiş ve yaşı geçmiş yabancı oyunculara yıldız adı altında eşek yüküyle para verirler zihniyet değişmeli ben fenerbahçeliyim ama bu yılın en başarılı takımı bjk olcak gibi

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin bu ülkede iki büyük takım var. birisi Galatasaray diğeri fener.
    Bursanın trabzonun veya beşiktaşın şampiyonlar ligine gitmesi yerine 50 defa fener derim.

ve bence başarılı olurdu.
    Not: Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
    • bir defans sorunu var şu an

• bu ülkede yaşlı denilen adamlar oynuyo zaten

• sneijder galatasaray geldiğinde 28 yaşındaydı.
      ribery geldi de ne oldu kıymetini mi bildik.
      nedved gibi bir dünya yıldızı trabzonsporda denendi beğenilmeyip gönderildi.

• Şampiyonlar Ligi grubundan en kötü 3'üncü olarak Avrupa Ligine gideceğimizden emindim..

0|0
    0|0
  • ne zaman olduki?

0|0
    0|0
  • pes 2015te gidebilir puhahaha :D

1|0
    0|0
  • Tabiki olurduk.

0|0
    0|0
  • bir siiikim olmazdi

0|0
    0|0
  • 3. olup Avrupa Ligi'nden devam ederdik. Orada da çeyrek finalde elenirdik

0|0
    0|0
  • bu gruplarla büyük bir ihtimal olurduk transfere de hız verilirdi ocak ayında seneye adapte olsun diye büyük bütçe ayırıp yıldız alacaklarını söylüyorlar zaten ve bu sene şampiyonluk gelirse takım revizyona gidecek özellikle savunmada

0|0
    0|0
    • savunma acayip karışık alvesin gitmesi ve yerine genç bir türk alınması lazım semih kaya gibi :)

• bence gerekli adam ömer toprak

• kadlec takımda fazlalık ya çok rahat oyuncu boyu uzun olmasa boş

• Şampiyonlar liginde sanmıyorum ama avrupa liginde bir yerlere gelebilirdi.

0|1
    0|0
  • Tabi olurdu lan.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi soru soruyorsunuz. Sonra cevap verince ''Sen ne konuşuyorsun ya'' diyorsunuz. İnsanların kendi görüşü. Bence de Fener gitmiş gitmemiş fark etmiyor. Çünkü gitse de bir şey yapamazlardı.
    Galatasaray <3

0|0
    0|0
  • Avrupa fatihi olsalar ne yazar , Fenerbahçem benim destanlar yazar <3

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;