Futbol oynarken ön çapraz bağımı kopardım. Ameliyat oldum tekrar sahalara dönebilir miyim?

Arkadaşlar futbol oynarken ön çapraz bağımı kopardım. 13 gün önce ameliyat oldum. Tekrar sahalara dönüş yapabilir miyim? Bu sakatlığı geçiren arkadaşların görüşünü bekliyorum. Yorumlarınız için teşekkürler

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Dönebilirsin tabiki de ama fizigin biraz sağlam olması lazım profesyenel futbolcular bile 3 4 ayda felan iyileşiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• en az 1 yıl sonra dönebilirsin de korkmuyomusun tekrar kopar diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Atların bacağı sakatlanınca birdaha eskisi gibi koşamazlarmış o yüzden acı çekmesinler diye öldürülürlermiş senin de şu an o atlardan bir farkın yok boşver futbolu hayatını başka yön de geliştir zaman kaybı kardeşim

0|0
    0|0
  • moralini bozmak istemem ama bacağın kırılsa daha iyiydi. kendini tam anlamıyla toparlaman için 10 ay gerekli sonra futbola dönersin. ama kişiden kişiye değişir belki eskisi kadar iyi olursun belkide daha kötü çalışmalarını aksatma kendine güven.

0|0
    0|0
  • İşin zor reis az uzak dur sağlardan..

0|0
    0|0
  • MKE ANKARAGÜCÜ den öncelikle gecmiş olsun cok iyi bir tedavi süreci atltman lazım 1-2senr snra belki

0|0
    0|0
    • Ameliyattan yaklaşık 1 - 1.5 ay sonra sivassporun fizyoterapisti ile Program dahilinde rehabilitasyon çalışması yapacağız. Faydalı olacağını düşünüyorum

• Profyonll bir tedavi ile 1sene snra oynarsın

• Oynarsın ama eskisi gibi olamazsın bence hiç bulaşma daha kötüsü olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;