Şu an yaptığınız bir spor dalı var mı veya hangi sporları yaptınız?

Hiç hayatınızda lisanslı ya da kısa süreli bir spor dalıyla uğraştınız mı? Ben 13 sene karate yaptım ve karate yaparken de 2 buçuk sene kung-fu eğitimi aldım. Siz neler yaptınız?

0|0
970

En İyi Erkek Görüşü

• kickboxta koyu kahverengi, taekwondo da siyah kuşak 2 danım vardı yanı sırada 1.5 yıl kadar muay thai yaptım :))

0|0
    0|0
    • Benim kafadansın ;) karatede siyah kuşak 3. danım

• benim de 1 buçuk sene oldu çünkü sağ ayak bileğim kırıldı ve sol dizimdeki yan çapraz bağlar zedelendi. şu an iyiyim sıkıntı yok ama tekrardan müsabakalara çıkamam risk var yine de

• çok geçmiş olsun senin yine mazeretin var ben salaklığıma doymayım sebepsiz yere bıraktım :/

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Tekvando , futbol, basketbol... Sadece tekvando da lisanslı sporcuydum.. Ama çok zaman oldu. Karateyi çok yapmışsın. Nerede yaptın?

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyorum
    sayilirmi:)

0|0
    0|0
  • 1 sene spor yasak malesef çaprazbağ, menüsküs, tendon amilyatı oldum :) basket futbol oynamadım zamanında.

0|0
    0|0
    • Çapraz bağlar benim de zedelendi ama yırtılma olmadı. bu nedenle ameliyat olmadan geçti ama sağ ayak bileğim kırıldı 2 ay alçıda kaldı ayağım.

• Teşekkürler size de çok geçmiş olsun

• Sağolun bende teşekkür ederim.

• 5-6 yaşımdan beri kickboks 15 yaşımdan bu yana body yapıyorum hiç başka spor yapmadım dövüş sanatlarının başka dalları hariç

0|0
    0|0
  • vücut geliştirmeyle uğraşıyorum, lisanslı olarak kickbox 5 yıldır. Sen küçüklükten beridir uğraşıyorsun sanırım :)

0|0
    0|0
  • VG Yaptım bir süredir yapıyorum da

0|0
    0|0
    • neden vücut geliştirme? ya iğrenç bence bazıları. s sakın yanlış anlama senin için demedim. bunu meslek haline getirip insanlıktan çıkanlar var da

• ay iğrenç ya erkekler tamam da bayanları anlamıyorum. s

• :D Aynen yakışmıyor ama iğrenç demiyelim o kadar emek veriyorlar :d

• Futbol - bilardo

0|0
    0|0
  • Lisanslı olmasada amatör takımda basketbol oynadım..

0|0
    0|0
  • crossfıtt ve fıtness.. ıkısı bır zor oluyor ama napalım :)

0|0
    0|0
  • kısa bir süre kick box yaptım
    ama amatörceydi

0|0
    0|0
  • Wing Chun vücut geliştirme boks ve tenisi bir arada götürmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • 1 yıl boks yaptım gerizekalı olurum diye aldılar sonra amatör futbol oynadım topcu mu olacaksın dediler aldılar şuanda aylık maaşla sürünüp gidiyorum :D

0|0
    0|0
    • iyi güldüm :D yanlış anlama acı ama gerçek dedikleri cinsten. hepimizin sonu o aylıkta :D

• zamanında amcamı Beşiktaşın alt kadrosuna istemişler kaleci olarak ama dedemler yollamamış. hala sinir olur aklına geldikçe

• napsın amcan neden bir rüştü gibi olmasın ki adam kaç yaşına kadar kalecilik yaptı parayı kop etti resmen

• Tai box yaptım. Lisanslı futbolcuydum yıllarca kovuldum sonra. Yüzmeye gidiyordum en son. Avrupayı gezeceğim diye bıraktım. Gezdim geldim. Şimdi yeni planlar yapıyorum. Redbullda çalışmak ve wingsuit yapmak hayalim

0|0
    0|0
  • lisanslı futbol oynadım sol açık forvet olmama ragmen hep ilk 11 sol bekte oynadım o senede sampıyon olduk :) yarım sezon daha devam ettıkten sonra bıraktım :)

0|0
    0|0
  • Uzun bir süre kick box şimdi squat 😏😉

0|0
    0|0
  • Normal olarak çok hareketliyimdir ama bu yaz yatarken kıcımı döndermekten başka birşey yapmadım.

0|0
    0|0
  • yapıoz bişeyler.

0|0
    0|0
  • 2 yıl güreş yaptım simdi lisanslı boksör um hep dövüş sanatına ilgisi olan kız aramisimdir daha bulamadim

0|0
    0|0
  • Scuba diving, binicilik, eskrim.. bir zamanlar profesyonel futbolcu olabilmek için yola çıkmıştım lâkin talihsiz bir kaza sonucu kafa travması geçirip bırakmak zorunda kalmıştım

0|0
    0|0
    • Çok geçmiş olsun... şu an uğraştığın sporlar hem zevkli hem de stres atıcı. at binmeyi severim bende. eskrim hiç heves etmedim ama scuba diving istiyorum bir kere bile olsa yapmak :)

• Bu sene bizim ekip yine gitti ben gitmedim misal o bir kere olur artık ben yokum dedim :D

• gitme gitme ebola salgını var oralada :)

• Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;