Sevgilimden ayrılalı bir gün oldu ve hemen facebookunu açmış

sevgilimden ayrılalı bi gün oldu bn ona face sini kapat demiştim kapalıydı ama ayrıldık ertesi gün hemen açmış ve facete konuşmalarını yakalamıştım bu çocuk beni hiç sevmemiş dmi:(

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• sevmemis degil bir erkek ilk 6 ay rahat eder sen onu sonraki 6 ayda gor kendini nası paralayacak ancak sana deger vermemis senin burda olgun davranman gerekir kendini o kadarda hırpalama zorlama ne olacaksa olacagına varır olanla ölene cagre yok onun icin sana deger verecek bir insan bulmanda her zaman bir fayda var

1|0
    0|0
    • aynen zaten değer vermediği ve ilgilenmediği için ayrıldım yoksa kızlarla konuşmasını bile affettim ama değmez miş hiç mesaj atmadım numarasınıda sildim artık kendi bilir

• kesinlikle öyle tanımadan düşünmiycen aslında öyle şeyler hep tersi oluyor sen ilgili o ilgisiz olur garip gerçkten sevmek sevilmek çok güzel ama kıymet bilene

• kesinlikle bence sen burda dik duran kısım olmasın ve kendini guclu tutacak kisi olmalısın ki bi seyler oldugunda dik durabilecek gucun olmalı ...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• E gayet normal açması. Yas mı tutacaktı? Kapalıyken sevmiştir, ayrıldıktan sonra yeni arayışlara girmek için face'ini açmıştır. Normal.

0|0
    0|0
  • Sevmistir illaki AMA iliskinizin bir gelecegi olmadigini dusunup baska arayislara girmis olabilir.

0|0
    0|0
  • sevmemiş'le alakası yok bende sevgilimden ayrıldım ertesi gün açtım face.. ama halen cok seviyorum.. ben dönmesini istemiyorum ama seninki senin onu kıskanmanı istiyor ve barışmanızı istiyor..

0|0
    0|0
    • nerden anladn kıskandırdığını

• bn yapmıyorum yapmamda ama bni çok kırdı

• anladım arkadaşım ama bak seviosan eğer gurur yapmamanızı öneririm.. cünkü gurur sana ve ona hiç bisey kazandırmaz, aksine kaybettirir. aşkı bitirir..

• ya neden deger vermemiş miş... sen ondan ayrılıyosun oda face aciyor asıl sen sevsen ondan ayrılmazdın sen ayrılıyosun bişey yok ama o face açtı diyemi sevmiyo oluyo? hiç alakasi yok yaa

0|0
    0|0
    • sevmediğini faceten çıkarmadım yaptıklarıda öyle

• kim bilir belkide sen yanılmışsındır umarım sonradan sen pişman olmazsın

• senin zorunla kapatmış facebooku tabıkı açıcak bu özgürlüğün ilk işareti tabı oda biliyordur senın bu işe bozulacağını bilerek açmıştır :)

0|0
    0|0
    • aynen ama hiç tepki vermiycem banane :)

• büyük lokma ye büyük söz konuşma :) bir gunde nasıl bulacak hemen bulabılıyorsa adresını verde ders alayım sundan :D

• bilmem yedekte vardır :)

• Sen şu dün terk edilen ve hiç üzülmedim ve üzüleceğimi de sanmıyorum diyen kız değil misin?!11!1!11!1 Adam facebook'u açtı ve sen kabre girdin :((((((((((88888888888888

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra hala senin isteklerine cevap vermesini beklemek nasıl bir bakış açısı anlamadım adı üstünde ayrılmışsınız,herkes kendi yoluna gitmiş ne önemi var ne kadar sevdiğinin artık,çok seviyor olsaydınız zaten ayrılmazdınız...

0|0
    0|0
    • sen olsan ilgisiz seni merak bile etmeyen umursamayan biriyle çıkarmıydın yada bigün eşin olcağına inanırmıydın

• konunun sen yada benle ilgisi yok sonuç olarak bir takım sebebler sizi bu noktaya getirmiş,üsteleyip daha çok sıkıntıya girmemelisin diyorum o kadar...

• öyle artık bitti zaten boşuna üzülmeye gerek yok

• Evet, hatta senden nefret etmiş.

1|1
    0|0
  • Baskı ile ilişki olmaz,onu kapa bunu kapa yok onu yakaladım bunu yakaladım bu nedir yaw , ilgilenirsin elinde tutarsın başkasına bakmaz,kontrol etmekle olmaz bu işler zaten

0|0
    0|0
    • ilgilenmiyodum sanki bnim ona gösterdiğim ilgiyi kimse göstermez bn yapsam bni saniyesinde bırakır herkes hata yapar diyodu bana affettmama keşke o gün bitseymiş

• Çok ilgi de hoş değil baskı yapmışsın kaçmış işte

• bunun sevmemekle ne alakası var. Sana kızgındır ve inatla geri acar.

0|0
    0|0
  • Face ciddiye alınacak bir durum değil.

Belki sevdi.

Belki sevmedi.

Netice önemli.

Ayrısınız.

0|0
    0|0
    • öyle inanmıyorum artık alimim diyene bile

• Facebook'unuz varsa ve siz ergenseniz.Hayat gerçekten çok acı.

0|0
    0|0
    • ergen değiliz

• dönsede kapı kapalı ona

• kimle ne konusmustu ki?

0|0
    0|0
    • kızlarla tanışalım mı falan yazmış

• askıntı modu yani canım tatlım falan yazmış

• ee sen bu adamla o zaman niye ayrilmadin?

• ::( yazıkk

0|0
    0|0
    • bide çok seviyorum diyordu seven insan bi kere bile aramaz mı anlamıyorum ya

• :) o zaman aramıyo diye ykınma

• yakınmıyorum ki o er yada geç döner ama bulursa bni

• sevmemişolabilir

0|0
    0|0
  • yeni bir sevgili bulmak için açmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kapat deyince kapatıyor aç deyince açıyor muydu :)) sevmekle ne alakası var , feysbuku olmayan sevgili yapın kafanız rahat etsin ...

0|0
    0|0
  • Birlikteyken senin isteğinle kapatmış, sonuç olarakda ayrılmışsınız ve açmış bundan da sevip sevmediğini çıkartıyorsan ne diyebilirim ki...

0|0
    0|0
  • Bende yeni ayrıldım canım aynı şey başıma geldi. facesi kapalıydı tam ayrılmamıştık açmış facesini beni fotolarımızı silmiş sonra kavga ettik beni engellemiş yani anlayacagın onlar çok tuhaf ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyoruz :(

0|0
    0|0
    • aynen öyle zaten olmayacak bişydi bitti herkes için hayırlısı

• seni sevmemekle alakası yok sadece seninleyken yapamadıgını yapmak istemiş

0|0
    0|0
    • evet o kızları silmeden kapamıştı onlarla konuaşcaktır:)

• ''facebook olmasa'' yakında vizyonda

0|0
    0|0
    • :) facebook amacını aştı artık

• Huyunu biliyor ve nispet yapiyor takilma.

0|0
    0|0
  • sen nediyosun benimki kendi kendine kapatmıştı sırf şifresini vermemek için ayrıldıktan 3 gün sonra açtı demekki bana garezi varmış :S kızım ne inanıyosun erkeklere seviyorm ölüyorm derler türkçe meali seninle yatmak istiyorm sıkılnca bırakcam demektir bak yoluna hadi bebeğm hadi

0|0
    0|0
    • o konuştuğu kızlarla yatsın o dindarım ayağına yatıyor kırmadığı ceviz yok

• aynı kişiden bahsediyoruz sanki tıpatıp aynısı dindar ayağına kırmadığı ceviz kalmıyodu evlisinden tut bekarına kadar:) kurtul ondan canım beynini ruhunu öyle bi sümük lastiği için kirletme bundan sonraki hayatında onun ismi cismi olmasın tehlikelidir o tipler

Yükleniyor... ;