Başkalarının dertlerini dinleyerek kendi derdinizi unutup rahatlıyor musunuz?

saçma mi bilmem ben bazen çok morelim bozuk üzüntülü oluyorum hani arttık anlatacak kimsem kalmıyor veya artık içimdekileri anlatmaya gücüm yetmiyor kimse zaten beni anlayamaz diye kimseye anlatmıyorum da. Bazen buraya yazıyorum tek. Böyle sıkıntılı zamanlarda burada insanların dertlerini okuyup fikir verdikçe kendimi rahat hissediyorum biran kendi sorunlarımı unutuyorum size de oluyor mu böyle şeyler...

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle. ben genelde böyleyimdir ve bu şekilde psikolojiye merak sardım .iyice ilerlettim ve psikoloji okuyorum

0|0
    0|0
    • ben de düşünmüştüm ama sözel mezunu olduğum için istesem de gidemiyordum. Arçillığa karar verdim yemeklerle kafa dağıtırım artık :)

• sözel mezunu olmakla ne ilgisi var ki ? :) eşit ağırlıktan dahi girilebiliyordu

• sözelciyim ve en son lise1 de mat 1 gördük onunla ne yapılır ki :) aşçılık iyidir be :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• banada oluyor daha çok yazılanları okuyorum pek karışmayı sevmiyorum ama okuyunca iyi gelio =))

0|0
    0|0
    • karış karış yardımcı ol millete sen derdini dökünce onlar da karışmazsa görürsün :)

• Bazen bendede oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer gerçekten yardıma ihtiyacı varsa çok güzel bir his yardım etmek.yoksa hiç hoş değil hayat paylaşınca güzel .

0|0
    0|0
  • bendede oluyo hacı bazen

0|0
    0|0
  • Kimsenin derdini dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • hayır ben oyle degılım

0|0
    0|0
  • bu sitenin varlığını bile unutmuşken yaşadığım bir sıkıntı sonucu içimi buraya döktüm, başka içimi dökebileceğim bir yer yoktu, olamazdı da, işte yeniden buraya döndüm.

0|0
    0|0
    • çevremizdekiler bir süre sonra bıkıyor bizim derdimizi dinlemekten bura iyi biri sıkılsa diğeri yardıma koşuyor :)

Yükleniyor... ;