Dertleştiğim insanın, evimde kalan, sırlarımı bilen insanın bunu yapmasını kaldıramıyorum, ne yapmalıyım?

özet geçiyim. sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık. daha doğrusu terkedildim. moral için arkadaşlarımla takılıyodm. 8 senelik arkadaşım kardeşim dediğim kişi sürekli biriyle mesjlaşıyodu enişte kim dediğimde tanımazsın falan diyip geçiştiriyodu. sonra ne mi oldu eski sevgilim o arkadaşımla çıkmaya başladıklarını söyledi. bu olay 2 gün önce oldu. sinirden ne yapıcam bilmiiyorum uyuyamıyorum dertleştiğim insanın evimde kalan sırlarımı bilen insanın bunu yapmasını kaldıramıyorum ne yapmalıyım ? sessiz kalsamda dayanamıyorum patlıycam .s

0|0
1815

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi hukuk tahrik mahrik deyip serbest bırakıyor ikisinide öldür en fazla 2 yıl yatarsın

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Allah yüzüne bakmıs bence biri sevgilin biri en yakın arkadasın Allah ikinizin de gani gani belasını versin de ve bi daha da güvendiğin herkese dikkat et yuhh artık ya yuhh hakketen iğrenc bisey !

1|0
    0|0
  • ikisini de hayatindan cikar, onune bak ve hayatini yasamaya calis. kendini yapmak istedigin bir hobine ver. boylece kafan mesgul olur ve onlari dusunmezsin.

0|0
    0|0
  • kötü bir durum ama kafana takma çünkü eminim ki erkek kıza asılmıştır ve kandırmıştır kızda ne yapsın kabul etmiş kız gidip de erkeğe yazılmamıştır emin ol

0|0
    0|0
  • acık konusayım, ben olsam boğardım.

0|0
    0|0
  • böle karaktersiz birinden kurtuldugun için bence sükret

0|0
    0|0
  • Kafana takmaya değecek tipler mi sence onlar ? Bence değiller. O yüzden ikisinin de şerefsizliğine bi kadeh kaldır ve hayatına devam et ;)

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok o ikisindende uzak durup eski sevgilini bian önce unutöman sen için en iyisi olur bırak onları kendi hallerine yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Direk ayrıl o arkadaştan hem sana tanımazsın diyor hemde eski sevgilinle çıkıyor.

Dost kazığı kısaca.

0|0
    0|0
  • Patla yani.

İkisine de yol ver gitsin.

çıkar hayatından.

0|0
    0|0
  • Saw VI yolda galiba :D

0|0
    0|0
  • vay amonra ne insanlar var be

0|0
    0|0
  • arkadaşlıgini bitir onlara yol ver

0|0
    0|0
  • Yavşaklar ,başka bir şey demiyorum .

1|0
    0|0
  • İkisine de mutluluklar de hayatından sil onları. Bazen suskunluk en güzel cevaptır. Onlarda kudurur bu kız niye böyle tepki gösterdi falan diye fırtına öncesi sessizlik gibi bir hava olur ve içleri rahat etmez. Evet bu sırada sen sinirden kudurabilirsin belki ama onlarında içine kurt düşürmüş olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• O kıza varya ne yapsan az öbür arkadaşlarının yanında rezil rüsva et hatta aileisinin yanında. Merak etme onlar yakında ayrılır.

0|0
    0|0
  • birebir aynı olayı yaşadım...çok acı çektim çok üzüldüm..başka birinin mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmuyor merak etme onlarn ilişkisi de çok sürmez...ikisinin de hayatında yeri yokmuş Allah korumuş seni öyle düşün...sonra şükrediiyosn emin ol

0|1
    0|0
  • Bırak ikiside biribirini bulmuş tam. yarın öbür gün ayrılcaklar. Eski sevgilin sana dönmek istiycek eşşek gibi pişman olacak. Sonra o yavşak arkadaşın ağlayıp zırlıycak bahaneler uyduracak. Ama SAKIN! bak SAKIN diyorum şu an ikiside görmemezlikten gel. öyle birilieri yok hayatında. Çok mu canın sıkıldı, dertleşmek istiyosun gel KSye yaz bizle konuş. Bizden kimseye zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • Canım sıkma canını gün gelicek snn ahın kalmaz onlarda bi süre sessiz kalmaya calış eğer cocuk senı seviyorsa yada kız bi süredn snra eğer düşünebilirse yaptığının ne kadar ynlış oldgunun farkına varıcak belkide cocuk senı kıskandırmk ıcın onunladr olamazmı

0|0
    0|0
  • arık bunları okuyunca pek şaşırmıyorum .insanlar şerefsiz olmuş işte ne yaparsın arkadaşım .sen gider anlatırsın sevgilini dertlerini o senin mutsuz olman için çalışır .boşver ne hallaeri varsa görürsün kimseye güvenme bir daha .ben bunu öğrendim hayatta insanlar senin mutsuzluğundan mutlu oluyor

0|0
    0|0
  • o kızıda s.ktret yaaa amk millet kaşar oldu çıktı nedir bu dişilerden çektigimiz sen sakin ol adamıda boşverr önüne bak bebişimm

0|0
    0|0
  • iki değersiz insan için ne üzülcem ya dua et gercek yüzlerini görmüşşün. ben senin yerinde olsam gözlerinin içine baka baka mutlu olurdum.

0|0
    0|0
  • bu kötü olmuş yani erkeğin intikam almak için çıktığı belli senin canını acıtmak istiyor fakat kız...

bence arkadaşlığınızı tekrar değerlendirmelisin ''dostluk'' demiyorum bile..

0|0
    0|0
  • "ıraspı kız" diye buna denir.

kayan gönlününde yok demokrasininde yok özgürlügünde hepsinin burda sınırı kırmızı ışıktır. erkek için ne denir söyleme geregi duymuyorum.

kadeh kaldır leydi hayatından amipler dökülmüş.

0|0
    0|0
  • 3. Dünya Savaşı sebebi. Elimden geleni ardıma koymazdım.

0|0
    0|0
  • dost kazıgı işte bence saglam bi yol o kızı

0|0
    0|0
  • ikisine de yol ver,önüne bak. karşına daha iyilerini çıkaracaktır hayat. sevinmelisin.

0|0
    0|0
  • saçını başını yol

0|0
    0|0
  • kendi pisliklerinde boğulsunlar bırak k*hpeler..

0|0
    0|0
  • hala aynı evdemisin o kızla?aynı evdeysen bir an önce postala ne hali varsa gör.acıma acınacak hale düşersin.uzak tut bu karpuz gibi içi başka dışı başka insanları hayatından.böylece sevgilin sana nispet yapamıycak senden de haber alamıycak.yaptığının yanlış olduğunu biliyorki senden saklıyor mesajlarşırken.seni rakip olarak görüyor bu kız ondan biran önce kurtulmaya bak şuan böyleyse ilerde çok daha kötü şeyler açabilir senin başına.kimse değişmezz

0|0
    0|0
  • ilk önce sunu kavra kız arkadasın eskı sevgılını sevıyor olabılır ama erkek arkadasın onu sevmıyor sırf sen uzul dıye boyle bırsey yapıyor.

Yapman gereken : 1-ikisini de tamaen hayatından cıkarmak.

2- umursamamak.

3-ıcın kan aglasa bıle mutluluklar sacmak gezmek eglenmek kafana takmıyormus gıbı yapmak.

sonuc:1-Umursamadın ıcın sınırlenır

2- kızdan ayrılır

3- pesınde dolanmaya baslar vs.

2.yapman gereken her geldıgınde konusmadan acıklama yapmadan s.tır cekmek olsun ;))))

1|0
    0|0
  • aynısı başıma geldi. ayrıldık o çıktı. eski sevgilimi enişte olarak geri kazandırdı.

ne mi yaptım? ayıplayanlar olucak ama onun hakkında bildiğim rezil bi sırrı herkese anlattım pişmanmıyım? yoo. ohh sefam olsun

0|0
    0|0
  • üff :( çok kötü Allah kolaylık versin ben olsam her dakika beddua ederdim ikisinede

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;