Kadınların sevgisinden ve aşkından nasıl emin olabilirsiniz ?

eğerki bir adam karısının veya sevgilisinin kalbini kırıyor ve hala o adamı sevecek kadar aptalsa inanın bana o kadın ömrünün sonuna kadar o adamı sever...

Erkeklere de en büyük tüyomuz olsun bu da bizden size :)))

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• her hatasına göz yumuyor açıklarını örtüyorsa ve onun yokluğunun düşüncesi canını acıtıyorsa o kadın sevior

1|0
    0|0
  • Çok yanlış bir önerme. Kadınlar kızgınlıklarını genelde biriktirir. Sonra toplu olarak harcar. Tutumlu varlıklardır.

2|1
    1|0
  • Yani emin olmak goreceli bisi.dindar olan birinden supe etmek olmz heralde ama guvenmekten baska yapcak bisi yok.nabicaz guvencez ..

0|0
    0|0
  • kadınlar erkekler gibi öyle tutukulu sevemez yani siz kızlar sevmeyi bilmediğiniz için sizden asla emin olamayız!

0|1
    0|0
  • Kalabalık ortamlarda gerek olmamasına rağmen erkeğinin kıyafetini düzelterek dış tehlikelere karşı ''bu adam benim'' imajı veriyorsa seviyordur.

0|0
    0|0
  • Eyvallah.Şimdi bunu öğrenmiş olsam ne fayda o başka ellerde ben başka düşüncelerde.

0|0
    0|0
    • Sen de sansina kus arkadasim

ama onunde kocaman ucsuz bucaksiz bir ufuk var gozunun alabildigine

yeni degerlendirmeler yaparsin

• :)Belkide kurtulduğumdur :)

• nasıl bir şekilde kırıldığına bağlı değil mi o...

0|0
    0|0
    • sen bir defa kir da o sana nasil geri donuyor asil sen ona bak

• kalp kırmak zamanında yapmadığımız şey değil..küçüklü büyüklü kırdık..dönende oldu dönmeyende..bence kırma sebebine bağlı senin bu dediğin.

• olamazsın bu imkansız..

0|0
    0|0
  • hayatım su noktadan sonra degişti gelecegim simdi sekillendi

0|0
    0|0
    • tuyoyu kaptin artik hayatini degistirecek kadini yakalaman an meselesi

• haydi hayirlisi

• cevap geldi panpa allah belanı versin defol yazmıs :D demekki hayatım hiç degişmemiş du bi çay koyim

Kızlar Ne Diyor 3

• Ani duygu değişimlerine çabuk kapılan varlıklarız,birini bir ömür boyu çok büyük bir aşkla sevmek hem kadın için hem erkek için o kadar zor ki... Böyle genellemeleri nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum gerçekten. İnsan nasıl her kadını aynı kefeye koyabilir?

0|0
    0|0
    • genelleme yapiyoruz her kisilik uzerinde ayri ayri kafa patlatacak olursak omrumuz yetmez bu sorunun cevabini vermeye

• Erkekler söyledikleri cümlenin bir kadının aklında ne kadar uzun kaldığını bilmiyorlar. :)

1|0
    0|0
    • ozellikle sevgi cumlelerinin :)

• evet ve kız seviyorsa o anda verecek çok cevabı olsada saf ayağına yatıyor unutmuş anlamamış gibi yapıyor o sözü :)

• Dünyadaki en tehlikeli varlık kalbi kırılmış kadındır .

0|0
    0|0
    • Buna ragmen hala severse omru boyunca da sevgisinden taviz vermeyen kadinda da o dur

Yükleniyor... ;