Neden bu hayat böyle neden ben böyleyim?

Bi insana çok değer verirsin. Onun için herşeyi yaparsın. Bütün imkansızları onun için görmezsin. Onun için ölürsün . Ama karşılığında aldığın kocaman bi sıfırdır.. Bu insanın canını o kadar acıtır ki.. İnsanda biraz cesaret olsa belki gidip kendini bi ucurumdan atar. O kadar canını acıtır çünkü. Sen herşeyi göze alıp el uzatıyosan bi insana o insandan da bişey görmüyosan aksine şeyler görüyosan bu dünya sana anlamsız gelir. O yüzden kimseye değer vermiceksin. Şuan moralim o kadar bozuk , herşey o kadar anlamsız geliyo ki ne yapmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin..

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine değer vermeden başkalarına tek taraflı değer verirsen, o başkalarının kölesi olursun. Hareket biçimin yanlıştır muhtemelen. Tek taraflı töleransın karşılığı asla değerinin anlaşılması olamaz.

İnsanlara değer ver, tölerans tanı, fakat gerektiği yerde kendi benliğini korumayı bilmek lazım.

Değer vermezsek, tölerans tanımazsak hayat herkes için çekilmez olur. Tek taraflı ve fazla özverili olursakta hayat yine herkes için çekilmez olur.

Her istediğini sorgusuz yapan bir insanın bir cazibesi kalmadığı için karşı taraf içinde kötüdür, tek taraflı fedakar olan içinde.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsan psikolojisi bu, klasik olucak ama kaçan kovalanır, ilişkiniz bittimi yoksa ilerlemiyormu anlamadım. Kimseye değer vermiyeceksin olayıda yanlış. Herkez kaçmaktan keyif almıyor.

0|0
    0|0
    • Psikoloji diye birşey kalmadı biliyomusun. Alt üst oldu .

• Psikolji diye birşey kalmadı biliyomusun. Alt üst oldu.

• O zaman şunu unutma senin psikolojini paylaşan insanların hepsi 18 yaş grubunda, yani tecrübeli insanlar aynı buhranı yaşamıyor, tabiki senin ne hissettiğin önemli ama, bir gün gelicek bu günleri hatırlamak istiyeceksin.

• burda hayatın en önemli kuralını ögrenmen gerek. seven ...lir, ...ken sevilir. acımadan ...ceksinki sevilesin

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum değer verdiğin herşey sana hayal kırıklığı yaşatıyor.aynı durumdayım.çok iyi anlıyorum seni arkadaşım

0|0
    0|0
  • cunku o degerı hakedene vermıyorsun ve hakedene hakettıgının katlarını verıyorsun adamın totosunu kaldırıyorsun sonra bu hayat boyle mı dıyorsun sana verılen degerı ver sen baskasına ;)

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında.

• evet cıdden bu dedıklerımı yasın kac bılmıyorum ama anlayacaksın bır kac sene ıcınde ınsan yasadıkca bunları kavrıyor

• bir şey anlamadım

0|0
    0|0
    • :( Bende kendimi anlayamıyorum

• yalnış kişiyi tercih etmiş olabilirmisin.

• Hemde çok yanlış bi kişi. Hayatımı karartan bi kişi. Bi yanım ondan o kadar nefret ediyo ki ama bi yanımda hala seviyor. Lanet olsun ona.

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden bu kadar değer veriyorsun, hata sende... Değer vermemek kötü olmak değildir, değer veriyorsan da belli etme. Harcarlar adamı, iyisi var kötüsü var...

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır diye bır şey duydun mu hiç ?

0|0
    0|0
  • adaletsiz dünya diyoruz ama inan bana dünyayı adaletsiz ve çekilmez yapan bu insanlar , sen değer verirsin seversin onun için herşeyi yaparsın , ama sevenin değeri bilinmiyo bu devirde , illa ağzına sıçıcan afedersin , o zaman baş tacı yapılıyosn,sana değer vermiyene , senin yaptıklarını görmiyene , seni sevmeyene sende aynısını yap.yada ondan uzak dur sevginii hakeden biriyle devam et yoluna.umursama , üzülme bence çünkü kimse değmiyo tek bi gözyaşımıza.

0|0
    0|0
  • aynı durumu yasadım bır ay once.deger verdım ınandım guvenmıstım o dengesız yaptıgınıda unutamıyorum ama halen kalbım onu ıstıyor o serefsızlık yapmasına ragmen.unutmaya calısıyorum senınde yapman gerek bu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;