Galatasaray şampiyonlar liginde bu gruptan çıkabilir mi?

Bildiğiniz üzere Arsenal, Anderlentch, B. Dortumt'tan eşleşti, gruptaki şansı sizce nasıl?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Büyütülecek bir grup değil; GS neler gördü.
    Bir endişem şu ki... Arsene Wenger bizi iyi tanıyor, Monaco'dan Kopenhag'a... Biraz da pimpirikli bir tip zaten :) Dersini iyi çalışacaktır. Tahminimce, GS-Arsenal maçları belirleyici olur. İstanbul'daki maçı kesinlikle kazanmalıyız.
    Dortmund maçları güzel geçecek yalnız.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence çıkma ihtimali %5 . Çünkü Borussia Dortmund ve Arsenal kolay rakipler değil. Diğerini çok rahat geçer de Borussia Dortmun ve Arsenal zorlar. Borussia Dortmund'un 1. tamamlayacağını düşünüyorum , 2. de büyük ihtimal Arsenal olacaktır. Bilmiyorum , Galatasaray'ı bu gruptan çıkacak kadar güçlü bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Birinci en kötü ikinci olarak cikariz:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Uçuncu olur en fazla

0|0
    0|0
  • Geçen seneki gruptan daha kolay bir gruptayız ben gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • 3'üncü olarak Avrupa ligine gider..

Bence gitmesi Galatasaray için daha hayırlı olabilir. Şampiyonlar Ligi'nde "kalede nasılsa Muslera var" mantığıyla oynarlarsa çok yenilirler..

0|0
    0|0
  • İnş çıkar ama bu sene takım geçen seneki gibi iyi değil zor çıkması %5 felan ihtimal bence not:fenerliyim:)

0|0
    0|0
  • Bence ihtimal var.. Arsenale bağlı durum.. eğer bu performansla devam ederse Arsenal ve Galatasaray performansını arttırırsa çıkar.. Dortmund lider olarak çıkar iyi başlamadılar ama toparlayacaklar durumu..

0|0
    0|0
  • gs li olarak umudum yo diyorum ama eski güclerinde olmayabilir belji

0|0
    0|0
  • Anderletten çok daha iyi bir kadromuz var. Arsenal ve Dortmund bizden biraz üstünler en az 3. lük olur ama Arsenal'ı zorlayıp 2. likle gruptan cikabiliriz

0|0
    0|0
  • Çıkar, net!

0|0
    0|0
  • Yine yeniden çıkacağız, bu sefer dortmund veya arsenal ı üzeceğiz

0|0
    0|0
  • 3. olurlar

0|0
    0|0
  • GS zoru sever fark etmez bize

0|0
    0|0
  • deplasmanlarda napacaklarina bagli bir nebze cünkü evlerinden 1 puani almalari sartiyla ^_^

0|0
    0|0
  • biraz zor

0|0
    0|0
  • çıkarlar işallh #kanka

0|0
    0|0
  • dusuk ihtimall

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;