Ciddi mi düşünüyor acaba?

aşırı dindar bir tanıdığım var, herkesle kibar kibar konuşur, benimle de. Ancak "sadece benimle konuşurken" konuyu ara sıra çıplaklığa getirmekten de çekinmiyor. Bana her gün mesaj atıyor, saatlerce benimle konuşuyor. Özel hayatını anlatmaktan çekinmiyor... Benimle telefondan görüşmek istedi ama çekindiğimi söyledim (telefonla konuşurken konuşamam düzgün (:) o da ısrar etti ama sonunda bıraktı. Hala mesajlaşıyoruz. Benimle uğraşmayı seviyor, ben de onunla uğraşıyorum.

Bana "daha sonra ilişki düşünüyorum" demişti çok önceden. Şimdiyse çok samimi. Sizce?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Seni gözüne kestirmiş anlaşılan.Aşırı dindar olduğu halde böyle davranmasıda sağlıklı değil.

Muhtemelen yüksek düzeyde abazanlığı olabilir.Bilinçaltında yatan ortaya çıkaramadığı duygularını bir nebze olsun sende giderme moduna giriyor olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşırı dindar görünenlerden korkacaksın kardeşşşşşş

Aşırı dindar olabilir herkesin özgür kararıdır fakat bu dindarlığını gösteriyorsa bir hava atma mekanizmasi gibi kullanıyorsa o kişiden kaç...

O dindarlığı kızlara karşı tuzak mekanizması olarak kullanır.

Kişinin fikride zikride aynı olmalı... umarım anlatabildim

0|0
    0|0
  • dindanr adamın penisi yok mu , var.İşte o penis olunca her an her şey olabiliyor.

0|0
    1|0
  • bence şaka yapıyor ciddi olamaz

0|0
    1|0
  • dindar birinin böyle yapması şu anlama gelir;

seni hafif kadın olarak görmüş. seni kullanmak istiyor. ama nikah asla...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzak dur. baska yerde öyle baska yerde böyle.. nooo hayir uzak dur bosver. bak bende kendim icin dinine bagli bi insan isterim. beni Allaha dahada yaklastiran bi insan isterim ama asiri dincilik islamda yoktur. bazi seyleri yanlis yasiyorlar asiriya kactiklari icin. bu yüzden niyeti tamamen belli olmadan yakinlasma. yani yargilama kesinlikle. hayirlisi olsunda dindar diye demiyorum genelde erkeklere güvenirken dikkat etmek lazim. ayrica dindar anlayisin ne? bazilari namaz kilana bile dindar der

0|0
    0|0
  • Kaçççççççç :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;