Kıskanç erkekler, kıskanç olanların sebebi ne?

Neden kıskanıyosunuz ya of, istediğimizi giyemiyoruz, dışarı cıkamıyoruz. Rehberimiz kızlardan meydana geliyor, bu ne? :D

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• operseniz beyefendi değilsinizdir,

öpmezseniz adam değilsiniz.

iltifat edersiniz "yalan" der,

etmezseniz bırakır gider.

her isteğine evet derseniz karektersiz olursunuz,

karşı çıkarsanız anlayışsız.

çok yanına giderseniz "sıkıldım" der,

az giderseniz küşer.

iyi giyinirseniz "çapkınsın" der,

dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

kıskanırsınız "huyun kötü" der,

kıskanmazsınız "sevmiyorsun" der.

siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar,

kendisi bir saat gecikirse "bunda ne var?".

arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur,

o buluşur "bizim kızlar" olur.

siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur,

başka bir adam ona baktığında adı "hayranlık" olur.

konuştuğunuz anda dinlemenizi ister,

dinlediğiniz anda "neden konuşmuyorsun?" der.

... yorumsuz !

0|3
    1|0
    • bunun ustunede bısey solenmez zaten bravo...

• vay anasını daha 2 dakika önce ayrıldım bu sebeplerden neyiz arkadaş biz oyuncakmıyız lan :D
      onu seveyim diye başka kıza bakmıyorum başka kızdan laf açsam kıyameti koparacak ben onu kıskanınca suçlu oldum dedim ne sen benim canımı sık ne de ben fazla oyalayayım :D biraz uzattı ama tabi ona bir kaç defa tekrarlı şans verdim onu da kullandı beni de unut dedim kapadım telefonu :D sildim engelledim de valla ayrıldık diye bir kaç kere ağladı durdu of ya hem suçluyorlar hem güçlüler :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 kişinin 1 sevgilisi olur ve sadece onunla olursun. Etraftaki cift gözlerin de sevgilisi olacaksan giyersin. Amacın ne ki? Herkese gösterecegin birşeylerin mi var.? Oysa ki gösterdiklerin dekoltelerin ve bbacak ve kalcandır. Herkes aynı gözle bakar sadece yataga atma gözüyle. SEvgilin de bu gözleri düşündükce cıldırır. amac bu. Ama kimsenin olmadıgı bir sahil bulursan istedigini giyin der. Özellikle de tatilde karışmaz fazla.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık ve mide genişliği arasında ince bir çizgi var.

Ne kıskanç olunmalı bu özgüven eksikliği, kaybetme korkusu belirtisidir. Ne de çok geniş olunmalı bu da eşimizin kendine yeterince değer verilmediği hissini ve dışardan gelebilecek tehlikeleri doğurur.

Yani ipi ne bol ne de sıkı olmalı.

0|0
    0|0
  • Omo... Kirlenmek güzeldir...

Kıskanılmak güzeldir demek isterdim ama gerçekten zaman zaman sıkıcı olabiliyor...

Bu sadece erkeklere has bir durum değil ayrıca bayanlar'da bunu çok yapıyor... Bıktırana kadar uğraşıyorlar...

Gelelim bana kıskançmıyım... Asla :))))

0|0
    0|0
  • Yaw gözünüzü seviim giyiyosunuz dekolteleri minileri sallıyosunuz kıçı başı millet bakıyor laf atıyor kızıyorsunuz... Yaw bilader bu tür dawranışlarda kıskanıp kadını kısıtlamak hakkımız değil mi... adam akıllı giyinin kıskanmayalım kıçınız başınız ayrı oynamasın kıskanmayalım :D

0|0
    0|0
  • bence kızlar giyinmekte özgürdür şort ya da mini etek daha çok yakışıyor dişilgi belli ediyor ayrıca abaza olan arkadaşlarnzı tespt edbelrsnz mesela sırf şort giydnz diye askntı olan bu arada şort ya da mini etek kızn bakmlı oldugunun temsildr en azndan agdasnı zamanında yapyo yani kıskanclık yalnzca başka erkeklerle samimi konuşursa olur bende

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorum çünkü seviyorum,kıskanıyorum sadece bana güzel gözüksün istiyorum,kıskanıyorum çünkü elimde değil :)

0|0
    0|0
  • kiskanan adamlara sorulmali, kendilerini yetersiz gorup de sinirlerine hakim olamamalari bunun nedeni

1|0
    0|1
  • ben her zaman özgüven meselesi derim...

kadında olsa erkekte kendisine güveniyorsa kısakançlık olamaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir ilişkide bayanda erkekde sınırlarını biliyorsa sorumluluklarını biliyorsa bence kimse kıskanmaz yersiz bir şekilde bu kadar basit.Sadece bazı erkekler var ki gerçekten ortada bir şey yok sırf takıntıları yüzünden kıskanıyor bu da ilişkiye zarar veriyor işte bunlar çok anlamsız geliyor bana.

0|0
    0|0
  • sıkıcı oldugu kesın kıskanclıgın ama kadınlarda daha fazla var bence guvensızlıkten ve kaybetme korkusundan olabılır.

0|0
    0|0
  • sebepleri kendilerine güvensizlik

0|0
    0|0
  • yasin gercekten 36-45 arasimi?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;