Galatasaray'ın durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray sampiyonlar liginde birşeyler yapabilir mi? Bende bir galatasaraylı olarak sağlam bir forvet lazim diyorum neler yapılması lazim sizce?

0|0
811

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Selçuk mutlak suretle toparlanmalı yoksa bu gidişle, bırak oynamayı 2. lig kalitesinden bile aşağıda kalır sorun çözülmeli
    2) Burak tek başına oynayabilecek kule tarzı bir forvet oyuncusu değil, yanında formda Umut'da olmadığına göre mutlak suretle topu istop edip servisi sunabilecek ayağında topu tutup forvet ile orta saha arasındaki mesafe farkını azaltıp organizasyonu sağlayacak bir forvet şart bu konuda haklısın.
    3) Chedjou'nun performansını mükemmel buldum. Stoper arayışı içerisine girmemesi gerek, Koray Günter gibi alman ekolü almış ve Hummels stili bir stoper var bu denenmeli diye düşünüyorum.
    4) Arsenal'den puan koparma şansımız var, Anderlecht mutlaka içerde dışarda yenmeliyiz. Umutluyum kısacsı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• bir forvet olsa tamam :)

0|0
    0|0
  • Şu an oynadığı futbol ve ruhsuzlukla hiçbir şey yapamaz Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Forvet için yerli stoper ve solbek şart şampiyonlar ligi kalitesinde piyasa da öyle topcu yokki olmaz olsun şu yabancı sınırı muslera veysel semih serdar tarık melo selcuk sneijder bruma Olcan?

0|0
    0|0
  • bu takımdan bir cacık olmaz diyorum. yine hüsranla bitecek lig. yabancılarımız iyi değil.

0|0
    0|0
  • 1. ve 3. Bölge Arasında Köprüyü Kurabilcek Hızlı Bir Orta Saha + Oyun Kurabilen Bir Stoper+ Savunma Arkasına Sarkabilecek Hızlı Bir Santrafor Bizi Gruptan Namağlup Çıkarır.

0|0
    0|0
  • forvet gerekli pnp

0|0
    0|0
  • Berbat bir durumu var herzamanki gibi. Umarım hep böyle berbat kalır ve kalacakta.

0|0
    0|1
  • bu sene isa sizi korusun diyorum. çok kötüsünüz

0|0
    0|0
  • Transfer sart gune transferle uyanmak istiyorum artik ama takimda uyum su anda sifir gerçekten

0|0
    0|0
  • Podolski gelcek diyolar ama gruptan kesinlikle 1, çıkarız süper bir kura çekilmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;