Bu vücut ideal mi? Anlayanlar cevaplasın sadece?

https://i.hizliresim.com/PvJG9O.jpg
https://i.hizliresim.com/EQ92ag.jpg (sırt)

Boyut: 186 cm
Kilo: 75 kg
Vücut yağ oranı: %7
Göğüs çevresi: 95 cm
Bel çevresi: 71 cm
Kalça çevresi: 89 cm

NOT: Vücut yağ oranı bir süper best modelin yağ oranından biraz daha düşüktür. C. Ronaldo'nun da vücut yağ oranı %7'dir. Ben biraz daha göğüsü büyütüp şişirmeyi düşünüyorum sizin bir tavsiyeniz var mı?

Güncellemeler:
Yağ oranım düşük olduğu için karın kaslarım çok belli oluyor. Hocam söylemişti.
Sırt resminde kaslarımı şişirdim ve kendimi kastım. Ön vücut resminde ise bol duruyorum.

0|0
1111

En İyi Erkek Görüşü

• Yag oranina gore ideal bir vucudun var yalniz. Biraz daha hacim lazim. Belin 71 cm.

71*1.6= 113.6 cm omuz
    71*1.4 = 100 cm falan gogus cevresi ideal olculerin.

0|1
    0|0
    • Savaş cebeci taktiği vermissin adama :) ama ideal icin kutle icin daha vakti var bence :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Fena değil.

0|1
    0|0
    • Günün sorusu yapan arkadaşın sorusuna cevaben ''Fena değil...'' diyorsun ve benim vücuduma da fena değil diyorsun. Benle bir tutuyorsun o vücudu ben sadece anlayanlar cevaplasın istemiştim ama neyse.

• Puanlama yapıyorum o puan aralığında herkes fena değilime giriyor.

• Böyle iyi

0|0
    0|0
  • İdeal bence..

0|0
    0|0
  • Ön taraf iyi arka taraf iğrenç.

0|0
    0|0
    • Arka kısımda normal durduğum da normal oluyor ama orada kaslarımı kastım ondan

• Kıçına mı baktın çocuğunda "iğrenç" dedin asmdkladg
      Bence Sırt önden daha iyi..

• Ne alakasi var?
      Soran aynen işte fazla sıkmışsın bu yüzden kötü gözükmüs yoksa iyi yani yanlis anlama emi..

• Göğüsün kalp ben

0|0
    0|0
  • On numara süper

0|0
    0|0
  • ideal

0|0
    0|0
  • İyii

0|0
    0|0
  • Süper olmuş :))

0|0
    0|0
  • Böyle kal yaratıga donusme fazlası kötü

0|0
    0|0
  • arka kötü duruyo ön süper göğüs biraz daha şişebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ne kadar sürede yaptın ve protein aldınmı?

0|1
    0|0
    • 1 kutu protein aldım ama pek faydası olmadı. Tam 1 yıl oldu.

• Başla kardeşim başla zamanla olacaktır. Ama vücut yaptığın zaman buradan soru sorup resmini atma sakın :) Vücudun ne kadar iyi olursa olsun buradakiler moralini bozabilir :) Aslında bilgisizliklerine ve kıskançlıklarına vermek lazım :)

• ya bakma sen bunlara emek vermişsin karşılığınıda almışsın gayet iyi vücudun ben daha çok sonuca değil verilen emeğe saygı duyarım duymakta gerek

• Kafa hakkari olunca vucut paris olsun ne yazar * :D ahsha

0|0
    0|1
  • Yokluktaki birine her zaman ideal olabilecek bi' vücut bro..

0|0
    0|0
  • iyi bence

0|0
    0|0
  • Karin ve kollarin iyi kardeşim. Sırtı biraz açıp göğüs basman lazim. Sırtın ve göğsün içini iyi doldur zayif bolgelerin oralar. Yag oranin iyi fakat kütleyi arttırmaya devam et yağı düşürmek kolay iş 2 3 haftani almaz.

0|0
    0|0
    • Savasi takip ederim ya. Bilgisi iyidir. Bazen yanildigi noktalar var ama :)

• Ayni davranis Jay Cutler da da var. Ikiside Nihat Doganin Amerikanize edilmis versiyonu.

• Jay i araştırmadim pek ama öyle diyosan dogrudur :) nihat doğan güzelmiş :)))))

• bence iyidir fazlası hoş durmuyo. Ama fazlasını sevenler de var tabi yani tercih sana kalıyo yine de.)

0|0
    0|0
  • harika

0|0
    0|0
  • Karin kasin iyiymis kanka :) yigidi öldur hakkini yeme :)

0|0
    0|0
  • ideal kanka^^

0|0
    0|0
  • Bacaklar nasıl kanka? Özellikle calf?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;