ABD'yi özgürlükte översiniz,bakın size özgürlük!

sahi neden ülkemizi diğer ülkelerle kıyaslayıp aşağılarsınız?

dha.com.tr/abdde-derin-dekoltesi-ucaktan-attirdi_329386.html

linki bile gayet açıklayıcı sanırsam . Çok övdüğünüz öve öve bitiremediğiniz şu abd varya alın size özgürlük,gidin şimdi kucaklayın özgürlüğü.

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• ozgurluk var evet ama isyerlerinde dekolte yasak o kadinda o ucakta calisiyodu heralde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben Abd yi hiç bi zaman övmedim burdaki insanlarıda anlamıyorum hep bu sitede görüyorum kendi ülkesini yerip başka ülkeleri övenleri biz şöyleyiz onlar böyle hiç bi zaman bardağın dolu tarafına bakmazlar hep boş tarafına bakarlar yabancı hayranlığı çok.

0|0
    0|0
  • ABD karışık yer hacım. Bazı yerlerde bazı şeylerde extra özgürsün, bazı durumlarda da dumurdan dumura koşuyorsun.

Özgürlük, insanın kafasında başlar...

0|0
    0|0
  • Unix Linux Windows Ios Android ve Apple 3 Pc 2 Mobil Isletim Sistemi 1 de telefon.Amerikayi ovecek degilim.Isletim sistemleri heryerde.Bizde Pardus var oda Linux turevi.Pardus kullanan fazla kisi oldugunu sanmiyorum.Bu ulkede teknoloji adina ne var.

0|0
    0|0
    • özgürlükle yazdığının ne alakası var? Dünyanın en etkili gücü olduğunu kabul etmeyen yok zaten .

• Bizde Pardus mu var? Kernel'i kimden geliyormuş bi' bak bakalım. Makyajlayıp Pardus diyorlar. %100 Türk değil maalesef..

• Linux turevi yazdigimi hatirliyorum.kullanan olmadiktan sonra kernelin nerden geldigi onemli degil bence.cogunluk windows kullaniyor.kendini asmak isteyenlerde linux.

• Amerika'yı kim övüyor ki ? Öven varsa bizden değildir :) Kapitalizmle yönetilen bir yerde özgürlük sunidir...

0|0
    0|1
  • 1 tane kötü haber buldun ya abd de bütün insanlar köle gibi yaşıyor sanırsın.

0|0
    0|0
    • Ülkemizde ki 1 tane kötü haberi duyunca etmediğiniz laflar kalmıyor ama, elin gavurunun ülkesi güllük gülistanlık türkiye tü kaka oluyor ama .

• bırak abd'yi veya başka bir ülkeyi.önce kendi ülkene bak.

0|0
    0|0
    • kendi ülkemde neler dönüyor hepsinden haberim var,okuyoruz ,izliyoruz,dinliyoruz, işte elin gavurunu pişmiş kelle gibi karşımda sırıtarak öve öve bitiremeyenler için bir küçük not haber şeklinde paylaşım. yorum için eyvallah.

• Tecavüz edilip, öldürülen kadınların link'ini koysam karakter sayısı yetmez. Aklında bulunsun.

0|1
    0|0
    • Aklında bulunsun!

Sadece türkiyedemi bunlar sence?

Ensest ilişkinin en fazla yaşandığı ülkelerden birisi orası be!

ne sapıklığından bahsediyorsun sen.

• yaşım gerçeği yansıtmıyor öncelikle onu bil,farzı misal yansıtsaydı ki öğrenmenin yaşı yoktur.

Türkiye'den iyilermi bilemem ama türkiyede konsoloslukların önünde çok rahat eylem yaparken polis trarafından gözaltına alınmassın ama abdde alınırsın misal, Türkiyede devlet görevlilerine hertürlü artistliği yaptığın halde birşey çokta olmaz ama orda tutuklanırsın misal,kafamı kuma gömdüğüm falan yok okuduğum duyduğum budur,Demokrasi bu ülkeye fazladır tek bildiğimde budur.

• Ben öğrenmenin yaşından dem vurmadım. Yaşının gerçek olduğunu saydım ve saygısızlık yapmamak adına dedim.

Türkiye'de konsoloslukların önünde neden eylem yapıyorsun? İznin var mı?

Türkiye'de neden devlet görevlilerine artistlik yapıyorsun? Arkanda kim var, bu güveni nereden alıyorsun? Devlet görevlisi neden kendini senden üstün görüyor?

Önce bunu sor kendine.

Ayrıca memura dayılık yapmayı meşrulaştırdığın için ayrıca kınıyorum seni.

Demokrasiyi yaşamayı bilmediğiniz için, bence de fazla...

Yükleniyor... ;