Fatih'te polislerin yaptıkları barbarlık hakkında ne düsünüyorsunuz?

basınıza böyle bir sey gelse ne yapardınız

polisle basınız derde girdimi nedensiz yere ve yasal olarak hakkınızı aradınızmı

Güncellemeler:
yeni mezun polislerin bir hareketini görmedim hatta bir tanıdıgım abi biz elimizden geldigince yardım edip gerekirse alttan alıyoruz ama amirlerimiz ve üstlerimizin hareketlerini görmezden gelmek zorundayız . araya girsek bu yaptıgınız yanlış desek basımızı cok agrıtırlar bir arkadasımız istafa bile ettirdiler .dedi .
ayıan post polisten dost olurmu atasömzümüz.

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Orantısız güç..Ararım tabii.Hakkımı kimseye yedirmem.

0|0
    0|0
    • aferim kız :-)

izmirdeki o hayvan polislerin görüntüleri geldi aklıma bu cevapını görünce

• Evet sonra yine kadın suçlu bulunmuştu.:(

• benimde basıma gelmişti. bir olaydan dolayı hakkımda sikayet olmuştu haksız yere beni cagırdılar

gittim resmen sucluymusum gibi davrandılar sen neler yapmışşın falan diye bende neler yapmışım merak ettim dedim .sonra biz alırız ifadeni kabadayı kabadayı bende evet alın ifademi savcılıga verin hatta ifadeden sonra savcıyı arayın belki beni görmek ister.birde ona ifade veriyim. siz sadece ifademi alın deyince biraz afalladılar neyse olayı anlattım elimdeki evraklarıda verdikten sonra suspus oldu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Artık polislerden de hayır yok bize. Eskiden polis denince bir güven gelirdi insana, artık onlardan korkar olduk. Böylesine güzel bir mesleği lekelediler.

0|0
    0|0
  • polis devlettir.babamıza karşı hak aramak da babamızı kızdırmaktan başka bir işe yaramaz,yaramış görünse bile.

https://www.youtube.com/watch?v=yOcvFil2e54

0|0
    0|0
  • zekileri var hiç anlaşamıyoruz.

ayda bir çatışıyoruz o sokak senin bu sokak benim.

0|0
    0|0
    • aslında eylemin büyügünü avrasya maratonunda yapacaksınız siz kosarken arkadan 5.000 poliste uniformaları ile sizi kovalar inönü stadında son bulur :-)

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 defa mahallenin çocuklarıyla hırlaştım karakolluk olduk,aynı şekilde yol ortasında karşı tarafla kargaşa ettiler ama öyle şiddet olayı olmadı,hep alttan aldılar..

0|0
    0|0
  • yaptıkları ayıp.

0|0
    0|0
  • Polisleri oldum olası sevmem zaten. Arkalarında devlet olunca istedikleri herşeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Aslında sanmıyorlar yapıyorlar herşeyi kılıfna uydurup bir şekilde haklıda çıkıyorlar. Acaba orda o vatanadaş polislere karşılık verseydi şu an ki durumu ne olurdu çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Aynasızlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Valla benzer şekilde ben de polislerden işkence görmüştüm karakolda.. sabah savcının karşına çıktığımda azım yuzum skik haldeydi

0|0
    0|0
    • merdivende düştüm veyaa karakaoldan once kavga ettım demıssındır heralde hakıme

• gecmiş olsun kardeş

• yok polislerden davacı oldum ama bir şey çıkmadı tabi sonuçda.. her şeyi kılıfına uydurmuşlar.. adliyeyey gitmeden önce götürdükleri hastanede şerefsiz doktorun verdiği raporda darp izi yok falan yazıyordu.. doktor da polislerin adamı

• Milletin vergileri sayesinde aç kalmıyorlar ama millete saldırıyorlar, böylelerine ne dense az.

0|0
    0|0
  • onlar bizim hizmetimiz de güya ama kendilerini bi pok sanıyorlar

0|0
    0|0
  • o haberi izledim ve ilk yorumum Allah be..larını versin dedim, benim basıma gelse ne yaparım , hakkımı ararım tabikide , olmadı o kişileri zaten bulurum, ya devlet adalet sağlar ya herkes kendi adaletini sağlar, o yuzden devlet adil ve adaletli olmak zorunda, doğuda 4000 asker ve mühimmat, ucak, helikopter ile 20 tane teröristi gebertebiliyorsa ancak burada neyin gövde gösterisini yapıyor 10 tane joplu polis 1 vatandasa, bu milletin sabrı tasarsa ne polisi tanır ne terörü

0|0
    0|0
Yükleniyor...