Sizce Beşiktaş turu geçebilecek mi?

Beşiktaş 0-0 Arsenal. Yorumlarınız? Sizce Beşiktaş turu geçebilecek mi?
Arsenal takımının en formda oyuncusu Aaron Ramsey 'in cezalı olması, Beşiktaşta ise Atiba Hutchinson 'ın sakatlığının geçmesi ve Gökhan Töre 'nin daha hazır olması Beşiktaş için avantaj.

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Arsenal böyle bir Beşiktaş beklemiyordu.
    bizde beklemiyorduk düşünülenden daha iyi bir performans sergiledik fakat yeterli olmadı çünkü çok iyi fırsatlar yakaladık ama değerlendiremedik. Arsenal Böyle bir Beşiktaş götünce biraz afalladı çünkü beklemiyordu hafife aldı. Bence ikinci maçArsenal kendini gösterebilir diye düşünüyorum Bir Beşiktaşlı olarak.. İnşallah kazanırız Allah Yardımcımız olsun...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Maçta iyiydi gayet böyle devam ederse geçer geçmesede canı saolsun beşiktaşımın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fark yer diyenlerin hevesleri kursaklarinda kaldi

0|0
    0|0
  • burdaki gibi oynarsa rahat gecer besiktas..
    ancak bir on numara sart bu takima

0|0
    0|0
  • hiç şüphen olmasın tur beşiktaşın. iki futbolcu takviyesi yapıldıktan sonra beşiktaş çok takımı çok fazla zorlicak.

0|0
    0|0
  • geçer inşallah.

0|0
    0|0
  • Tebrikler beşiktaş g*tü kurtarmış.

0|0
    0|1
  • geçemez ingilizler evlerinde bırakmaz

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak deplasmanda fark yemekten endişe ediyorum. Mesela 3-0 yenilmekten. Ama dünkü maçta takımımla gurur duydum. Galibiyet çok yakışacaktı maça. İnşallah BJK, dün olduğu gibi yine beni utandıracak bir oyuna imza atar.
    Bence Bilic ile BJK'nin dokusu çok iyi uyuştu. BJK'nin Alex Ferguson'u olmalı ve onunla uzun yıllar devam etmeliyiz. Hataları elbet olacaktır ama sabır ve sebat göstermeli, arkasında durmalıyız. Durmadan teknik direktör değiştirerek başarıya ulaşmak mümkün değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;