Maça 1 saat kala sitede kamuoyu yoklaması yapalım Beşiktaş-Arsenal maç sonucu sizce nolur? Anket?

Benim tahminim 1gol yemesi ve ya gole hemen cevap verememesi halinde bjknin dağılacağı. Mesut'un olmaması bjk açısından avantaj ama bence maç sonucu 1-3 olur ve Arsenal kazanır.

• Beşiktaş
    A seç
  • Berabere
    B seç
  • Arsenal
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• 2-1 beşiktaş alır kalbimden bu geçiyor inş doğru çıkar ama tam skoru bilmek zor erken bir gol-kart-sakatlık tüm planları değiştirir

0|0
    0|0
    • tabi bizimkiler sadece tahmin ya tutarsa diye :) maçın başında arsenal bir kırmızı görür bir de penaltı kazanır bjk o zaman işin rengi değişir tabi dediğin gibi.

• besıktas alır ınsallah kanks ^^

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım ama görünen köy kılavuz istemez
    arsenal alır

0|0
    0|1
  • arsenal alır

0|0
    0|1
  • İNşallah Beşiktaş diyorum ama Arsenal alır :(

0|0
    0|0
    • güzel bir maç olacak ama izlemesi keyif veren bir maç bekliyorum umarım yanılmam.

• hangi kanaldaydı

0|0
    0|0
  • gönül ister ki Beşiktaş kazansın ama bizi yerler

0|0
    0|0
    • aynen hocam bence hücum oynatmalı takımı pres yapmalı bjk taraftarı arkasına alıp baskı kurmaya top yaptırmamaya çalışması lazım yoksa geride bekleyerek falan olmaz arsenal açar o savunmayı her türlü.

• :) :) olcanın kumaşı var ama bakalım bence iş yapar çalışkan bir futbolcu çünkü tembel bir topçu değil.

• Olcay tembel mi it gibi kosuo ama yetenek sifir. bu sene gene 3. yuz yuksek ihtimal. rize uc atariz cimboma yeniliriz. cikar gene dany gibi got.

• 0-0 a servetimin yarısını bastım diğer yarısıyla da 1-1 e basarak iddaa oynadım

0|0
    0|0
    • servetinin yarısı 2 lira mı dostum :) gol olmazsa bu maçta tüm idda alemi yatar bak :)

• ahahah böyle fakir edebiyatı çok hoşuma gidiyor ameleleri suriyeli seçiyorum daha ucuz oluyor :D

• fakir edebiyatı dediğin sistemin özeti neyse işine gücüne bak sen bildğini yap

• 2/0 iddia verdik la beraberlik iyidir londra da alır bjk sergen style. D

0|0
    0|0
    • ahaha yapma dostum o istisnaların başını çeken bir maçtı 100. yıl şampiyonluğunun ardından iyi bir takım vardı o zaman lucescu faktörü de var tabi rövanşta İstanbul'da 2-0 yenmişti chelsea zaten uefaya kalabilmişti anca bjk o sene o grupta :) ama tabi burada berabere kalıp orda yenerek elese arsenalı efsane birşey olur gerçekten :)

• aynen paramızı alalım bu maçta diyosun :)

• aynen aynen :)

Yükleniyor... ;