En sevdiğiniz takım ve futbolcu kim?

En sevdiğiniz takım ve futbolcu kim?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• 90'larda futbol seyretmek çok keyifliydi. O zamanlar sporun bir ruhunun olduğu ve paraya yenik düşmediği son dönemlerdi. Hele 90 öncesindeki daha amatör zamanlar hepten güzeldi. Sistem ve mekaniğin olmadığı romantik bir oyundu futbol.

AC Milan ile başlamak istiyorum. Temmuz başında İtalyadayken bir arkadaşımla konuşurken efsane kadroyu saydım ;
    Kalede Rossi. Defansta Tasotti, Maldini, Costacurta, Baresi. Ortasahada Albertini, Donadoni, Gullit ve Rijkaard. Forvette ise Van Basten ve Massaro. Ne kadroydu ama.

İsveç Göteborg'da yaşadığım yıllarda IFK Göteborg harika bir takımdı. Onların efsanevi kalecisi Ravelli de muhteşem bir oyuncuydu. 94 yılında dünya 3. sü olan tkaımın başarılı kalecisi. Renkli ve muzip kişilik. Bazıları tuhaf bulsa da ben onun renkli olduğunu düşünüyorum. Lakabı da KEDİ'dir.

Bir de tarihten gelen isimler var.
    Baba Hakkı, Lefter, Metin Oktay gibi efsaneler. Bazen bu kahramanların hikayelerini tekrar tekrar okurum. İnsanın yüreğine dokunan güzel hikayeler var. Bunlardan bir tanesi de Beşiktaşlı Şeref Bey'in hikayesi ;
    https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Gençlerin Müjdat Yetkiner'i tanımamalarını, Les Ferdinand'ı unuttuklarını ve Cüneyt Tanman'ı kenara koymalarını hayretle izliyorum.
    Daha nice güzel insan var onlar gibi. Tarihin tozlu sayfalarında bizleri bekliyorlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray-Sneijder , adam cok sempatik ya

0|0
    0|0
  • Galatasaray - hepsi benim bebeklerim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe - Volkan Demirel ♡

0|0
    0|0
  • Eskişehirspor - Diego Angelo

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve futbolcuda taçsız kral :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe; ALEX DE SOUZA

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sabriye hastayiz

0|0
    0|0
  • anlamsız bir inter hayranlığı var bende sebebi yok
    futbolcu desen eric cantona derim

0|0
    0|0
  • Fener-pierre webo

0|0
    0|0
  • moussa sow fenerbahce

0|0
    0|0
  • Tuttuğum takım olan Galatasaray ama en sevdiğim oyuncu Gerath Bale

0|0
    0|0
  • mesut özil ^^

0|0
    0|0
  • SAbri Reyiz GS ama Reyiz Artıık Yok :(

0|0
    0|0
  • Feerbahçe - Wesley Sneıjder Fenerbahçeyi destekliyorm ama bu adam bir harika

0|0
    0|0
  • hakan şükür , hasan şaş , hami o

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;