Evli kadın bekar erkek ilişkisi (bayanların cevapları önemli )

Gizli Üye
evli 32 yaşında bir kadın 28 yaşında bekar bir erkek sizce aralarında bir ilişki olma ihtimali nedir ? kendinizden yaşça küçük biriyle ilişki yaşarmıydınız. aslında iyi anlaşıyoruz gülüyoruz eğleniyoruz daha önce çok kız arkadaşlarım oldu ona nasıl yaklaşıcağımı biliyorum beraber olduğumuz sürede hep mutlu ama ciddi bir teklif karşısında ne yapar bilmiyorum evli olmasından dolayı nasıl bir tepki verir bilmiyorum. evli bir kadın hiç hoşlanmadan başka bir erkekle yakın arkadaş olurmu normal midir ? size böyle bir teklif gelse nasıl bi tepkiniz olurdu bu arada kocası ondan 10 yaş büyük ve hantal bi tip kızın maaşınıda direk araba taksitine bağlamış gezip duruyo
Evli kadın bekar erkek ilişkisi (bayanların cevapları önemli )