1 ay

Dev final, son maçlar! Şampiyon kim olacak?

Amphitryon
⚽️Evet değerli arkadaşlar koca bir sezonun ardından film gibi bitecek bir geceye doğru gidiyoruz. İnanılmaz bir sezon oldu keyifli maçlarla beraber artık söz 2 takımın oyuncuları da olacak. Beşiktaş İzmir de bu akşam rakip farketmeksizin şehri için oynayacak Göztepe ile karşılaşacak. Beşiktaş zorlu deplasman öncesi şampiyonluğa 1 adım önde girecek çünkü 2 li averaj da avantaj hala Beşiktaş'ın elinde. Ancak siyah beyazlıların bir kulağı İstanbul'da Galatasaray'ın Malatyaspor ile oynayacağı maç dan gelecek haberler çok kritik olacak!

⚽️Veee gelelim Galatasaray'a İmparator Fatih Terim ve aslanları bu hafta Perşembe gününden beri kampa girdi Takım her türlü salgın riskine karşı ve tamamen maça ve şampiyonluğa odaklanmak için florya da yatıp kalkıyor. Galatasaray'ın da bir kulağı İzmir'de olacak ancak sarı kırmızılı ekip maçın ilk düdüğü ile beraber inanılmaz bir baskı ile ilk golü erken bulmak zorunda çünkü Beşiktaş 2 li averaj da Galatasaray'ın 2 gol önünde yer alıyor! Bu durum çok kritik olacak veya muhtemelen maç esnasında gol hesapları yapılacak Galatasaray tarafında bunu şu an için tahmin etmek çok zor çünkü Beşiktaş - Göztepe maçında Galatasaray'ın averaja dahi bakmaksızın lehine bir skor çıkabilir maç sonunda. Vee tabiki de Galatasaray herkesin bildiği üzere finallerin takımı olduğu da herkesçe bilinen bir gerçek. Galatasaray tarihi boyunca asla final kaybetmedi ve bu özelliğini özellikle bu kritik son maçlarda stres yönetimini koruyup hata yapmayarak gösterdi, pes etmedi ve işi buralara kadar getirdi.

⚽️Ancak yinede belirtelim Beşiktaş bu akşam 2 li averaj nedeniyle Galatasaray dan daha avantajlı çıkacak sahaya. Bakalım bu gecenin sonunda 2020 - 2021 Süperlig sezonunun en büyüğü kim olacak, şampiyon kim olacak?

⚽️Söz artık bu gece bu 2 takımda. Heyecan ve stresin inanılmaz yükseleceği anlar yaşanabilir, atılacak 1 gol tüm hesapları değiştirebilir film gibi bir sona doğru yaklaşıyoruz..
Dev final, son maçlar! Şampiyon kim olacak?
Dev final, son maçlar! Şampiyon kim olacak?
Dev final, son maçlar! Şampiyon kim olacak?
50
76
Görüşünü yaz