Kilo aldım ya nasıl verebilirim?

5 ile 7 arası kilo vermem lazım ama zaten cok yemiyorumda nasıl metobolizmamı hızlandırabilir?

0|1
09

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapacaksin. Kardiyo agirlikli. Her sabah kahvalti yerine 3 yumurta beyazi ve 1 kase musli yagsiz sutle. Oglen meyve. Aksam 7 de protein agirlikli yemek. Yag orani dusuk olmali. 7 den sonra bisey yeme. Sabaha kurt gibi acikacaksin. Karnin kazinsada 7 den sonra bisey yeme ki vucut yag depolarini yakmaya baslasin...

0|0
    0|0
    • Abur cubur yememen super bir artidir. Butun kaloriler aburcuburdan gelir. Vucuduna besin olarak ne alirsan vucudun da oyle olur aburcubur yersen aburcubur bir vucudun olur :) Kaliteli gidalar almaya bak. Bir de dikkat etmen gereken sey, gunluk kalori aliminin yaktigin kaloriden fazla olmamasi. Yani 2000 kalori aliyorsan 2500 yakmalisin ki zayiflama ve yag yakimi olsun... Bunun icin android telefonlarda kullanilabilen myfitnesspal programı var. Onu indir. Her yedigin gidanin orada kalorisi haziyor. Bu sekilde gunluk kalori takibini kolayca yaparsin canim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 17 yıllık sporculuk hayatımdan sonra 5 yıldırda antrenörlük yapmaktayım sorun izninle cevap vereyim.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Bol şans

0|0
    0|0
  • kas yapmalısın
    yemek yemelisin
    yediğin yemekler protein ağırlıklı olmasa lazım
    hareketli olmalısın
    bir de bol su içmelisin

bunları yaparsan metabolizman hızlanacaktır

1|0
    0|0
  • 7 çeşit bitki çayı topla taze ısırgan otu bul organik çilek ve muz da bul. ve katkısız balda al bunlar bir araya getir zaten bukadar uğraştan sonra en az 5 kilo verirsin :))

0|0
    0|0
  • Nasıl aldıysan öyle geri verebilirsin :)

0|0
    0|0
    • iyide hep aynı seyleri yaptım

• seks yap

0|0
    0|0
  • Kilo vermek isteyen yemesin demiş bir sağlıkçı ne kadar da doğru demiş..

0|0
    0|0
  • aldığında ne yaptıysan tersini yap
    adrenalin heyecan

0|0
    0|0
    • degisik bir sey yapmadim ayni devam ettim ama

• bamyayı kaynat suyunuda vücuduna şöyle bir sür en iyisi bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve