Ersun Yanal'ın istifasından sonra Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olmalı?

Fenerbahcenın yenı teknık direktörü kim olur sızceee

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• Aziz yıldırım için gerçekten hep Başkanımız falan tamam olur böyle şeyler dedim destek çıktım ama yeter 16 senede 14 teknik direktör değiştirmiş ya

0|1
    0|0
    • demekkı ssampıyon olanda bisiler oluyorr

• Yok hacı olmaz şu an takım hücum anlayışını benimsedi ligde birbiriyle ayni futbolu oynatan roberto carlos ile ersun yanal vardi takımda o yönde yaptı herşeyini bence roberto carlos en iyi tercih

• sanmıorum olmaz oo

• İyi olmuş karaktersiz insanları sevmem, zira kulübün başından azize'nin de gitmesi lazım karaktersizlerle işimiz olamaz. Takımın başına yerli bir antrenör gelmeli, yabancı uyum sağlayana kadar diğerleri üsküdarı geçerler..

0|1
    0|0
  • Bence Tarkan olmalı Tarkan iyidir.

0|0
    0|0
  • Bir gs li olarak aziz yildirim o takimin sonu olacak göreceksiniz

0|1
    0|0
  • Alex gelsin artık takımın başına. :)

0|0
    0|1
  • Ben e Mustafa Denizli gelsin :D

0|0
    0|0
    • gelsın sampıyon etsındeee

• 4. yıldız bizim rahat olun. Açık konuşalım simdi. Tek hedefimiz var. Ligr kupasi. Ne avrupaya gidebiliyoruz nede gozumuzde Türkiye kupasi var. Başlangıç olarak super kupa olsa iyi olur ama pek onemsenmiyor bence. Takim tamamen 4e odaklanilmaya calisiliyor. Kim gelirse gelsin. 4 bizim. Carlos gelsin ya da alternatif olarak. Hücum futboluna devam ederiz

• Evet büyük bir kayıp ekmeğimizden suyumzdan kesildl ev kirası kaldı.

0|0
    0|0
  • Hakan şükür

0|0
    0|1
  • Aykut Kocaman olacak büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • anenn olsun at suratlı

0|1
    0|0
  • Aziz yaptı yapacağını yine

0|1
    0|0
    • haklıdırr bir sebebı vardır kovulmadı hem kendı ıstıfa etti

• Aziz yıldırım ı tanıyoruz zorlamıştır bence Aziz hiç uğraşmasın kendi geçsin teknik direktörlüğe onun istediği orada onun dediklerini yapacak köle

• yakında azız de baskanlık sıstemı yapcak. D hem baskan hem menajer olcak

Yükleniyor... ;