Sigarayı bırakmayı düşünüyorum bu gün yardım edebilir misiniz?

Sabahta beri hiç sigara içmedim canım çok istiyor ama kararsızım..Bırakmam için bana nedenler yazarmsıınız?

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Sigara Akciğer Kanserinin yanı sıra, ağız, gırtlak, böbrek, pankreas ve Rahim Kanserine de yol açmaktadır. Sigara içenlerin kalp krizi geçirme riski, içmeyenlerin iki katı kadardır. Sigara alışkanlığı, damar sertliğinin de temel sebeplerinden biridir. Bunun dışında kronik bronşit ve pek çok solunum yoyu hastalığına da yol açmaktadır.Sigarayı bırakmak, akciğer kanseri, kalp krizi, kronik akciğer hastalıkları ve solunum yolu hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. Sigarayı bırakanların sağlıkla ilgili şikayetleri azalır. Yiyeceklerin tadını ve kokusunu çok daha iyi almaya başlarlar. Kendilerini çok daha iyi hissederler, eğer bu enerjiyi düzenli yürüyüşler veya başka türlü bir spora dönüştürmeyi başarırlarsa düzenli spor yapmanın getirdiği başka avantajları da elde edebilirler. Bu, sigarayı bırakınca alınabilecek kilolarla ilgili sorunlara da çözüm getirmiş olacaktır. Ayrıca, sigara içmek maliyetli bir iştir. Sigarayı bırakınca, bu masraf sona ermiş olacaktır.Devamı link te

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bak kankacım herşey beyinde biter. Sigarayı bırakmak için bir sürü yol var. En etkili olanlarından bir tanesi de sahte sigara. Ki onun linkini bulup atarım birazdan lakin şunu unutma; eğer gerçekten istemezsen bırakamazsın...

0|0
    0|0
  • sakız çğine öyle avut kendini sakın içme 1 tane içersen yine başlarsın

0|0
    0|0
  • c vitamini içeren besinler al nikotin isteğini azaltır

0|0
    0|0
  • naneli sakız çiğne yada meyveli kısaca azın boş kalmasın ...

0|0
    0|0
  • bence canın sigara istediğinde kalemi al sigara içiyormuş gibi hayal et. aslında bıraktın mı birden bırak. sigaranın vücuda zararları videolarını izle doğursun günde 3-4 paket içen amcam vardı birden bıraktı yavaş yavaş olmaz kopamazsın öyle.

0|0
    0|0
  • önemli olan karar vermek

0|0
    0|0
  • tanıdığım biri war her gün 1 paket yani:)bıraktı 1-25 yıldır kendini sakıza,çereze falan alıştırdı canın istediğinde onları dene :D..(gerçek yaşantıdan örnek:)Hahhh:)

0|0
    0|0
  • nasıl yardımcı olabiliriz? elinden mi alalım sigaranı :D

0|0
    0|0
  • sigara bırakılmaz, yalnızca ara verilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bırakma nede olsa içsen de öleceksin içmesen de. Sigara sahte dost ama olsun senin için yanması bile yetmez mi?

0|0
    0|0
  • şimdi canın sigara içmek istiyor ama bunun sadece %3 ü istek kalan %97 si psikolojik bir vakaymış belki seni etkiler bu yazdıklarım

0|0
    0|0
  • bol bol çekirdek çıtlat :))

0|0
    0|0
  • 10 yıl geç ölmek istiyorsan bırak.

0|0
    0|0
  • şöyle bi' keyif cigarası yakayım.

0|0
    0|0
  • Pazar gününden beri içmiyorum. 10 yıllık tiryakiyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;