Herkesin yorumunu bekliyorum. Böyle birini kolayca siler misiniz?

Bir sevgiliniz vardı,herşeyinizi anlattığınız kimsenin bilmediği aile sırlarınızı paylaştığınız,gerçekten evlenmeyi düşündüğünüz,günde defalarca kez aradığınız,sahiplendiğiniz,sevdiğinizi belli ettiğiniz.

Hayat bu mecburen bitti,mesafeler yordu.Üzüldünüz,karşı tarafta üzüldü.Aylar sonra bir mesaj aldınız telefonunuza onun suskunluğunun bittiğini ve özlediğinizi söylediği bir mesaj geldi size,terkettiğiniz kişiden.Ve aslında aklında kimse yokken bu mesajla birlikte biriyle yeni bir ilişkiye başlamak üzere moduna girilmeye başlandı.Bu aniden nerden çıkabilir ve amaç nedir?Tamam elbette ki hayatına devam edebilirsiniz ama bildiğiniz evleneceğiniz insanı silip atmak bukadar kolay mı?gecenin 4ünde arayıp sende huzur buluyorum anlatmam gerekenler var diyip ağlayan,herşeyini anlatan,hatta haksız olsa dahi karşı tarafa ılımlı yaklaşan birini kolayca silermisiniz?Lütfen alay edici yorum yapmayın

0|0
1110

En İyi Erkek Görüşü

• Bir defa ayrıldıysam ve karşı taraf yeni bir ilişki modundaysa asla ve asla onu aramam, neden diye soracak olursan, diyelim ki ayrıldığım kıza birisi gönlünü kaptırdı ve flört etmeye başladılar, ben eski defterleri açıp, güzel günleri, olanları bitenleri hatırlatırsam hem kıza hemde sevgilisine ayıp etmiş olurum, kız sevgilisinden soğuyup geri dönmek isteyebilir, Hem o üzülür, hem sevgilisi üzülür, hemde eski sevgilisi. Aynı şeyi kendimde düşündümde... asla.

2|0
    1|0
    • hayır ayrılan sensin,kız sana adım atıyor mesaj atıyor ama yeni ilikşin olmadığı halde mesajdan sonra bu tribe girende sensin.kız seni bekliyor hala mesaj bile atıyor buna dair.

• Seviyorsam geri kazanırım elbette...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Onu ne pahasına olursa olsun bırakmam sonunda ölüm olsa bile onla giderim ama o beni bırakırsa çok zoruma gider

1|0
    1|0
    • o seni bırakmıyor,ama sen o mesaj atınca aniden sevgili buldum yeni biri var havalarına giriyorsun diyelim.kızlarla görüşmelerini sosyal ortamlarda fazlalaştırıyorsun,neden yaparsın bunu mesela?

• Kendimi yalnız hissettiğimde bunu yaparım

• 22 eksi yedim unutamıyorum talihsiz bir gündü, kendimi daşlanmış gibi hissetdim :((

0|2
    1|0
  • Psikolojim bozuktu okurken bile daha çok bozuldu. Garip çok garip. Anlamıyorum artık kimseyi insanları da anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • eksi artı bir şey ifade etmiyor boşver.

0|0
    1|0
  • eğlendiklerini düşünüyorlar :D

0|1
    1|0
  • bittiyse, bitmiştir. bitenle bitilmiyor, veya tekrar başlanmıyor. ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • en çok artıyı bana vericeksiniz ben saksı değilim ...

0|1
    3|2
  • getti gül gübü puanlar getttiiiiiiiii !1!

0|1
    1|0
  • Sorun değil zaten ben kendi kitlemi oluşturdum. Düzenli olarak 2-3 eksi alıyorum. 1 tane eksik fazla çok dert değil benim için. =)

2|3
    3|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende mi seri eksici olsam iyi para var mı bu işte -_-

2|3
    2|0
  • bak görürsün neden eski veriyorsunuz sorularına daha çok eksi veriyorlar :)

1|3
    2|0
  • şimdi o ayrılıp aylar sonra sanamı döndü soru tam olarak bumudur? ikinci ağızdan anlatır gibi anlattığın için anlayamadm. ikinizinde hayatında kimse yok . bırakan sevgili pişman olup döndü olay bumudur. neden ayrıldığınız önemli ayrılığın sana yaşattıklarını unutabilecek kadar seviyorsan bişe diyemem.

0|0
    0|0
    • hayır dönmedi,ben mesaj attım attığım gibi sevgilisi varmış gibi davranmaya başladı.ayrılık nedeni:mesafe

• ozaman ondan hayır gelmez.

• takma ya bosver ayni anda :D 20 eksi yedigim oluor ben dalga geciorm onlar tinladigmi saniyorlar:d

2|3
    2|1
  • aynen katiliyorum

2|3
    4|0
  • beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar :))

2|3
    4|0
  • fazla takintilisiniz

2|3
    4|0
  • iki eksi bu gece her cevaba geliyor.buyursunlar efendim:)

2|2
    2|1
  • Onun eksi vermesi de onun görüşü değil mi ? Sen de onun eksisine saygı duymalısın :D

1|1
    1|0
    • Bir soru sorulur soruya doğru cevap verirsin eksi yersin yeni kaydolan bir insan o cevap hakkında ön yargıya duyar :(

• üzülme hacı hayat buradan ibaret değil mühim olan gerçek hayatta eksi yememek ! :D:D

• geçcen sen onu. bu sorunun eksilenmesi lazım.

1|1
    0|1
  • demin bi cevabini en iyi cevap sectim bi yorum yapmadin iste tam ozaman eski veresi geliyor insanin :D:D

2|3
    2|0
Yükleniyor... ;