NBA'de hangi takımı destekliyorsunuz?

NBA'de hangi takımı destekliyorsunuz?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka ben LeBron hayranıyım cleveland bu sene işi götürur gibi cok ıyi takım kurdular

0|0
    0|0
    • Bu sene bir şey olacağını sanmıyorum. Roller belirlenir bu sezon gelecek sezon belki. Bu sezon SAS yine benzer bir performans sergilerse yine şampiyon olurlar. Duncan ve Popovich birlikte bırakır :D

• Irving o sayıları atarken ona serbestlik veriliyordu ve top genelde elinde oluyordu. Şimdi LeBron'da topun elinde çok kalmasını isteyecektir falan falan yani dediğim gibi rol dağılımıyla 1 yıl geçebilir. Birde David Blatt geldi takımın başına. Avrupa'da her ne kadar çok iyi işler yapmış olsa da NBA farklı bir ortam. Bakalım artık ama bence bu sene Cleveland'dan pek bir şey çıkmaz :D
      Bende Dallas Mavericks destekliyorum ve iyi takviyeler yaptık. Bu sene sürpriz yapabiliriz batıda :D

• Oklahoma bir türlü bekleneni veremedi ne yazık ki. Nbade eski heyecan yok artık

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Miami heat tabiki adamlar direk diyorki " basketbol böyle oynanır " .

0|0
    0|0
  • Milwaukee Bucks

0|0
    0|0
  • Miami heat

0|0
    0|0
  • LA LAKERS <3

0|0
    0|1
  • Bulls

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kevın durant bir yüzük takmalı artık kardiş. adam b. ktan bir takımda heba oldu :) desteklediğim takım miami :)

0|0
    0|1
  • Küçükken eminem dinlerdim her gun her firsatta cok büyük hayraniydim. Kendisi sıkı Detroit Pistons taraftari bende o gundenlerden beri pistons i desteklerim takip ederim

0|0
    0|0
  • Miami
    .

0|0
    0|0
  • celtic

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli Boston Celtics. son yıllarda çöküşte olsa da

0|0
    0|0