Bir erkeğin unutamadığını nasıl anlayabiliriz?

hiç iletişimi koparmadı başlarda pişmanım ama zaman geri gelmiyor derdi sonralar ise unutamadım son bir şans demeye başladı ve aramaları sıklaştı .. ama ben onun bana nasıl yalvardığını peşimde koştuğunu çok ii biliyorum o yüzden şimdiki hali başka eskisi gibi diil .. onu anlamak istiyorum sadece pişmanlık mı yoksa sevgi mi içinde ki yada öylesine bir yoklama mı ara ara yaptığı ..

bir erkeğin aylar sonra bile unutup unutamadığını yada sadece bi nasılmış diye bakmak için arayıp aramadığını nasıl anlayabiliriz ? nasıl davranıyorsa ona güvenmemiz gerekir ?

( şunu da demek istiyorum lay lay lom biri diil güvenilir sadık biri ama aylarca bensiz yaptı sonuçta bu nasıl unutamamak diye aklım karışıyor )

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmamış olsa bile sana dönmeyeceğine garanti veririm. Nerden mi biliyorum? Yukarıdaki hikayeyi biliyorum da ondan.

0|0
    0|0
    • arayan o benim onu bekleme gibi bi durumum yok zaten hayatıma başkası girmek üzere bile ..

• hayır, geri dönmek için aramadı. özellikle ızdırap vermek için aradı. egonuzun tatmin olması, o insanın sizi düşünüyor olması bu kadar önemli olmamalıydı.

• ızdırap vermek için gururunu hiçe sayıp aramaz bence .. inan kadınlar erkeklerden daha gururlu oluyor keşke bi dinleseydin onu hemen tersliyiceğine .. ayrıca ben onu aramıyorum o beni arıyor beni tersleme lütfen :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşa , acısını çek , acısından korkuyorsan da bu hiç başlama

0|0
    0|0
  • Çekingenlik ve sakinlik en büyük belirtidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;