Ben fit olmak istiyorumm! Ne önerirsiniz?

Ben vücudumu beğenmiyorum:( Ama Allaha bin şükür bir sorunum yok vücudumda elim ayağım tutuyo ama ben güzel ve fit bir vücut istiyorum. Vücut ölçülerim 80-67-85 boyum 176 kilom 56 güzel mi vücudum bana hangi sporları önerirsiniz fit olmam için ? yaza girdik yardım lütfennnn

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• pilates veya bikram yoga onerebilirim, ben bayanlara çok yakıştırıyorum. Hem sizi inanılmaz fit ve esnek yapıyor,forma sokuyor hem de posture ınız düzeliyor, daha yürüyüşünden bile anlasılıyor onceki halinle aradaki fark. Denemelisin, çoğu pilates veya bikram yoga(bildigim 1 tane var ist da) salonunda ilk 1-2 ders ücretsiz.

0|0
    0|0
    • teşekkürler öneriniz için :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• vucut ölçülerin ideal gerçekten bol bol yürüyüş yapmalısın ayrıca fitness programı da uygulamanı tavsiye ederim bys

0|0
    0|0
  • vücut ölçülerin normal, hatta çok güzel.

hangi sporları diyorsan da, yanlış spor kalp krizinden götürüyor haberin olsun.

bir spor merkezinde uzman hocalardan destek almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • ölçülerde 67 fazla mekik çek

0|0
    0|0
    • bencede... fazla göbek yok ama bel çevresi kalınlaşmış :) teşekkürler öneri için

• rc ederim

• Yüksek platform topuklarla sürekli yürüyüş yap ve güzel yürümeye çalış. Bu şekilde estetik bir yürüyüşün olabilir. Vücut ölçülerini takma hiçbizaman kafaya. Çünki kadınlar her zaman güzeldir.

0|0
    0|0
    • öneri ve görüşün için teşekkürler :)

• çok topukluda fiziği bozuyo ama :) bnde severim topuklu giymeyi kendimi özel hissediyorum :D

• Benim gözümde giyenler hep özeldir zaten :D

• fit olmak derken kas mı yapacak :)

0|0
    0|0
  • kilo almalısın.Çıta gibi olmuşsun hala fit olmaktan bahsediyorsun.

0|0
    0|0
    • kilo almak mı? kızların en sevmediği şey bn zaten kilolu görüyorum kendimi daha nereye alıyım kiloyu :))

• Bakarız mı :) Sen kafaya zayıflamayı koymuşken bakarız demen inandırıcı olmuyor söyliyim :) Ama yazık etme kendine , giydiğin biraz üstüne otursun.Hadi sana kolay gelsin :)

• teşekkürler :D

• vücut ölçülerin gayet normal nasıl fit olacaksın anlamadım?

0|0
    0|0
    • biraz sexy biraz sporcu gibi işte :)

• :D o zaman rahat ol. gayet iyisin ;)

• teşekkürler :D

• boy iyi senin

0|0
    0|0
    • daha da uzamak isterdim ama 180 cm falan olmak isterdim :(

• bilgilendirme için teşekkürler :)

• napıyosun nasılsın

Kızlar Ne Diyor 3

• plates yap .:D ben de cogu soruya bu cevabı veriyorum ama nabıyım faydası cok youtube a yaz be-fit diye

0|0
    0|0
  • yaaa zayıfsın kiii bu ölçülere göre.kaç beden kot giydiğini sorabilir miyim

0|0
    0|0
    • 34-36 :)

• canım benim kalça 90 mesela bazen zayıflayınca 88 falan oluyo haliyle.öyle olunca hiç hoşuma gitmiyo.zaten giydiğimiz beden belli.sen gyet fitsin hatta kilo almalısın manken gibi olursn valla boyun da uzun

• bazen 38 giyiyorum gerçi :) peki kilo almaya bakarım ama bi görsen kilo alma iyisin dersin hatta ver sen kiloları dersin :D

• ölmek istiyorsun herhalde...yüzme yapma ama işe yaramaz..suya batamazsın.

0|0
    0|0
    • çok yüzüyorum bn ama

• anladım :) bn yüzmeyi bırakamam demek istiyorum yani yüzmessem olmaz ama öneri için teşekkürler:)

• rica ederim.

Yükleniyor... ;