Arkadaşlar bu diyetler, pilates, zumba bu gibi şeyler çok saçma değil mi?

Arkadaşlar bu diyetler, pilates, zumba bu gibi şeyler çok saçma değil mi? Neden bunları konuşuyoruz ki ciddi antrenmanlar yapmıyoruz sert sporlarlar uğraşmıyoruz? Sonrada 40 günde 5 kilo 20 günde 6 kilo vs. bu gibi saçma şeyler soruyoruz?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Bahsettiğiniz şok diyet lahana diyeti bilmem ne diyeti diye çıkan bilinç şeylerse saçma ve daha önemlisi tehlikeli...
    Ama gerçek anlamda "diyet" ise saçmalayan sizsiniz."Beslenme ve diyetetik" diye bir bölüm var yıllardır tüm dünyada fakültelerde okutulan bilir misiniz bilmem?
    Diyetisyen ünvanı verilen insanlar var... Sadece zayıflatan kilo verdiren şeylere diyet denmez. Diyet bilinçli beslenmedir aslında... O yüzden saçma değil. Her şeyi gelişi güzel yediğinde insanlar kafalarına göre, ya obezite diyabet kalp hastalıkları oluşuyor ya kas kayıpları ya vitamin-mineral eksikliğine bağlı hastalıklar ya ya ya... böyle gider yani diyet ve diyet bilinci çok önemlidir...
    Bir kadının hamile olmadan önce yedikleri bile bebeği etkilerken diyete saçma demek saçmadır bir defa...
    Pilatese gelince o da bir spor dalı. Herkes belli bir şeyde çalışmak zorunda mıdır?
    İdeal olan spor yapmak ve sağlıklı beslenmek... Bunun yolu da doğru diyet programı ve kişiye uygun olan sporu yapmaktan geçer...

0|0
    0|0
    • Ama senin baktığın gibi bakmıyorlar olaya işte 1 ayda 20 kilo veririm dercesinden ya da saçma sapan diyetlerle kilo vermek ben bunlaraa tepki gösterdim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• pilates, zumba saçma değil ayrıca herkes sert sporlarla uğraşamaz o saçma diyetlerde tabiki de yanlış

0|0
    0|0
    • Bana saçma geliyor nedense insanlar o tür sporlarla zayıfladıklar

• onlarda ciddi ve gayet verim alıyorsun hem sen bunu erkek aklıyla düşünüyorsun bayan için gayet uygun sporlar

• Ben sporcu kafasıyla düşünüyorumda demek istediğim kadınların daha çok başarı elde edeceği yani pvücutlarını daha zorlayabileceği on ukastediyorum

• Belki vücudu o kadar ağır sporlara dirençli değil sonra sağlığından mi olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ülkemizde spor bilinci yok herkes kısa sürede max kilo vermeye çalışıyor ve bunu sağdan soldan duyma şeylerle yapıyorlar malesef ayrıca ben plates ve diyetin saçma olduğunu düşünmüyorum 2 side gerekli sert bir antreman yapsan bile ayrıca zumbada kafa dağıtmak için iyi olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;